Домой / Виза / Виза в Польшу в Черкассах

Виза в Польшу в Черкассах

Виза в Польшу в Черкассах. Рабочие и шенген визы в Польшу. Как получить польскую визу в Черкассах. Необходимые  документы для оформления визы в Польшу. Этапы оформления визы в Польшу в Черкассах. Подготовка документов для оформления визы в Польшу.

Віза в Польщу в Черкасах

Відкрити власний бізнес можна як в рідній країні, так і в будь-якому сусідній державі. І головне, щоб у вас були конкретні ідеї і стартовий капітал. У доповненні, якщо ви не є громадянином ЄС, необхідно подбати про відкриття візи в Польщу. Тільки в цьому випадку ви офіційно зможете перебувати на території РП і вести тут свої справи.

Отримати візову підтримку можна в одному з національних консульств в своїй країні або ж у візовому центрі. Черкаси і Черкаська область не мають офіційного посольства Республіки Польща. Тому з питання візової підтримки необхідно звертатися у відповідні центри в Києві.

Віза в Польщу видається за рішенням консульства після розгляду всіх документів. Їх збір і заповнення заяви лягає лише на плечі самої людини. Вдалим результатом можна вважати отримання візи в Польщу формату D05. Давайте ж подивимося, що потрібно від заявника з Черкас — документи, порядок їх збору та надання. Виза в Польшу в Черкассах

Основні кроки
Насамперед громадянину України прописаному в Черкасах необхідно зібрати наступний пакет документів:

— Заповнений примірник анкети, форма якого доступна на сайті консульства.
— Копія і оригінал запрошення від громадянина РП.
— Страхове свідотство.
— Виписка про стан особового рахунку в банку.
— Фотографії 3,5×4,5.
Для отримання візи в Польщу через візовий центр, необхідно здійснити оплату сервісної послуги — це 18,5 євро в конвертації за офіційним курсом гривні. Оплату робите в відділенні Ідея банку або Кредо банку. Касиру надайте національний і закордонний паспорт, а ще уточніть необхідність відкриття візи типу D05.

Оплативши послугу в банку в Черкасах клієнту на руки надається квитанція, де окремо прописаний реєстраційний номер. Він необхідний для реєстрації свого візиту до візового центру — протягом доби зателефонуйте за контактним номером call-центру або виконайте відповідну процедуру на офіційному сайті.

Далі для отримання візи в Польщу необхідно відвідати візовий центр в призначений день і зазначений час, а з собою візьміть весь основний пакет документів.

Оцініть корисність матеріалу

0%

Поставте 5 ★ і поділіться в соціальних мережах. Це допоможе розвитку даного ресурсу і додасть Вам величезний + в карму!

Рейтинг пользователей: 4.7 ( 1 Голоса)

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *