Домой / Виза / Виза в Польшу цена
Виза в Польшу цена

Виза в Польшу цена. Оформление  Шенгенской визы. Польская шенген виза, как ее оформить цена, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  визы в Польшу.

Віза в Польщу ціна

Польща входить до складу країн підписали Шенгенську угоду. Для в’їзду в неї іноземці повинні мати Шенгенську візу. Багатьох українців цікавлять питання, пов’язані з оформленням візи в Польщу. Оформлення такої візи процес досить довгий і незрозумілий для людей, які в цьому питанні не розбираються. Але багато громадян України, бажаючи заощадити власні кошти, вирішують спробувати свої сили. Але практика показує: ні до чого хорошого такі спроби не приводять. Потрібно враховувати «підводні камені», які звичайна людина може і не знати. Часто буває так, що заповнивши анкету неправильно, людина, витративши величезну кількість часу, отримує відмову. Повторне оформлення — процедура ще більш складна.

Тому при оформленні візи в Польщу краще звернутися до фахівців. Але якщо ви все-таки вирішили власноруч вирішити це питання, то дана інформація буде вам корисна:

— Оформлення візи в Польщу триває від шести робочих днів. Виза в Польшу цена

— Ви повинні сплатити консульський збір у розмірі 22 євро для дітей не старше 18 років, пенсіонерів, студентів стаціонару до 21 року. Для всіх інших категорій вартість збору — 35 євро.

— На сайті консульства виберете дату подачі документів. Вам запропонують вибрати вашу країну, консульська установа і власне саму дату (вільні дати будуть показані).

— Заповніть, зареєструйте і роздрукуйте анкету з сайту (вводити всі дані обов’язково потрібно латинськими літерами).

— На сайті є список необхідних документів. Вам необхідно зібрати весь перерахований пакет.

— Подайте документи в консульство. Вам видадуть чек, на якому буде дата, коли вам потрібно приходити за паспортом.

— Приходьте за візою в зазначений день з 12 до 15. Якщо ви все зробили правильно, то в вашому паспорті буде красуватися заповітна віза в Польщу.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Андрій
Гость
Андрій

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи можна відкрити робочу візу по дублікату запрошення, так як оригінал затримується кур’єром? Дякую

Людмила
Гость
Людмила

Здравствуйте. Моя рабочая виза закончилась 11 февраля.Успела подать документы на карту побыту.В паспорте есть печать . Прошло три месяца .Теперь если надо выехать в Украину, каким способом я смогу вернуться обратно ?

Ася
Гость
Ася

Добрый день! Если я получу полугодовую польскую визу и не буду работать ,будет ли депортация по возвращению домой на Украину !если я допустим буду выезжать через Словакию?

Елена
Гость
Елена

Подскажите пожалуйста, если приглашение выписан 05.03,получила его по почте 28.03,визу получила 08 04,работодатель говорит что слишком долго и вакансия занята, другую надо будет подождать пару недель, смогу ли я пресечь границу по этому приглашению или нужно новое? Спасибо.