Домой / Виза / Виза в Польшу цена

Виза в Польшу цена

Виза в Польшу цена. Оформление  Шенгенской визы. Польская шенген виза, как ее оформить цена, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  визы в Польшу.

Віза в Польщу ціна

Польща входить до складу країн підписали Шенгенську угоду. Для в’їзду в неї іноземці повинні мати Шенгенську візу. Багатьох українців цікавлять питання, пов’язані з оформленням візи в Польщу. Оформлення такої візи процес досить довгий і незрозумілий для людей, які в цьому питанні не розбираються. Але багато громадян України, бажаючи заощадити власні кошти, вирішують спробувати свої сили. Але практика показує: ні до чого хорошого такі спроби не приводять. Потрібно враховувати «підводні камені», які звичайна людина може і не знати. Часто буває так, що заповнивши анкету неправильно, людина, витративши величезну кількість часу, отримує відмову. Повторне оформлення — процедура ще більш складна.

Тому при оформленні візи в Польщу краще звернутися до фахівців. Але якщо ви все-таки вирішили власноруч вирішити це питання, то дана інформація буде вам корисна:

— Оформлення візи в Польщу триває від шести робочих днів. Виза в Польшу цена

— Ви повинні сплатити консульський збір у розмірі 22 євро для дітей не старше 18 років, пенсіонерів, студентів стаціонару до 21 року. Для всіх інших категорій вартість збору — 35 євро.

— На сайті консульства виберете дату подачі документів. Вам запропонують вибрати вашу країну, консульська установа і власне саму дату (вільні дати будуть показані).

— Заповніть, зареєструйте і роздрукуйте анкету з сайту (вводити всі дані обов’язково потрібно латинськими літерами).

— На сайті є список необхідних документів. Вам необхідно зібрати весь перерахований пакет.

— Подайте документи в консульство. Вам видадуть чек, на якому буде дата, коли вам потрібно приходити за паспортом.

— Приходьте за візою в зазначений день з 12 до 15. Якщо ви все зробили правильно, то в вашому паспорті буде красуватися заповітна віза в Польщу.

Оцініть корисність матеріалу

0%

Поставте 5 ★ і поділіться в соціальних мережах. Це допоможе розвитку даного ресурсу і додасть Вам величезний + в карму!

Рейтинг пользователей: 5 ( 1 Голоса)

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …

8 комментариев

 1. Подскажите пожалуйста, если приглашение выписан 05.03,получила его по почте 28.03,визу получила 08 04,работодатель говорит что слишком долго и вакансия занята, другую надо будет подождать пару недель, смогу ли я пресечь границу по этому приглашению или нужно новое? Спасибо.

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, если работодатель согласен тогда можно ехать, приглашение будет актуально.

 2. Добрый день! Если я получу полугодовую польскую визу и не буду работать ,будет ли депортация по возвращению домой на Украину !если я допустим буду выезжать через Словакию?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, депортации может и не быть, но в дальнейшем могут быть проблемы с открытием визы.

 3. Людмила

  Здравствуйте. Моя рабочая виза закончилась 11 февраля.Успела подать документы на карту побыту.В паспорте есть печать . Прошло три месяца .Теперь если надо выехать в Украину, каким способом я смогу вернуться обратно ?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, по правилам пересекать границу нельзя пока нет карты, но если очень нужно можете выехать а заехать по безвизу как вариант.

 4. Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи можна відкрити робочу візу по дублікату запрошення, так як оригінал затримується кур’єром? Дякую

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *