lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Віза в Польщу стане менш затребуваною
Віза в Польщу стане менш затребуваною

Віза в Польщу стане менш затребуваною, в зв’язку з новими спрощеннями при оформленні карти поляка.

Оформлення карти поляка спрощення оформлення документів для українців. Віза в Польщу стане менш затребуваною, в зв’язку з новими спрощеннями при оформленні карти поляка.

Розширилися можливості власників Карти Поляка. Карта поляка і як її оформити. Карта поляка — можливість на постійне перебування на території Польщі.

У вересні 2016 року парламент Польщі ухвалив деякі поправки, що стосуються Закону «Про карту поляка».

Основні зміни стосуються скасування оплати консульського збору при оформленні карти поляка. Додатковими перевагами, для володарів карти поляка буде можливість отримати фінансову підтримку від держави на оренду житла і можливість пройти спеціальні курси вивчення мови та історії Республіки Польща — скоєно безкоштовно.

Карта поляка є особливим видом документа, який був спеціально розроблений і видається громадянам, які проживають на колишній території СРСР в якості підтвердження їх приналежності до польського народу, через наявність громадян Польщі в генеалогічному дереві роду.

Законодавчо цей процес був закріплений Парламентом Польщі ще у вересні 2007 року.

Офіційна позиція депутатів Польщі полягала в тому, щоб таким чином стимулювати етнічні, мовні та родинні зв’язки між усіма поляками за своїм походженням, незалежно від того, де вони проживають в сучасному світі. Дане рішення польського сейму не тільки повернуло на історичну батьківщину людей, які є близькими по культурному духу громадянам країни, а й забезпечило свіжий приплив трудових ресурсів, що було необхідно польській економіці. Завдяки таким нововведенням, віза в Польщу стала не єдиною можливістю отримати дозвіл на постійне перебування в цій країні.

Що потрібно

Сьогодні для того щоб отримати карту поляка, достатньо пред’явити докази прямих родинних зв’язків з громадянином Республіки Польща, володіти польською мовою на розмовному рівні, мати певні знання про польську культуру та традиції, бути громадянином однієї з держав, раніше входять до складу СРСР (забороняється мати польське громадянство або мати дозвіл на проживання в Польщі), а також відсутність цілей нашкодити Республіці Польща або зіпсувати її державний імідж. При дотриманні всіх умов власник карти поляка може скористатися істотними перевагами, які не надає звичайна віза в Польщу.

До основних переваг картки поляка слід віднести можливість оформляти багаторазові візи в Польщу, без сплати консульського збору і необхідності надавати додаткові документи.

Законодавці також передбачили право громадян, які отримали карту поляка, на працевлаштування під час підписання відповідного контракту з польським роботодавцем. Карта поляка також відкриває можливість займатися на території Польщі підприємницькою діяльністю, безкоштовно відвідувати державні музейні установи, в ознайомлювальних цілях. При оплаті послуг громадського транспорту, для власників карти поляка передбачена знижка в розмірі 37%. Окремо варто відзначити і отримання освіти, а також обслуговування в медичних установах.

Уряд регулярно вносить зміни, які суттєво спрощують і отримання карти поляка, і відповідно візи в Польщу. Міністерство праці не приховує, що нововведеннями переслідується мета заповнити дефіцит трудових ресурсів, який в осяжному майбутньому, без прийняття необхідних рішень, може негативним чином позначитися на економіці країни. Тому віза в Польщу та інші дозвільні документи будуть і далі оформлятися в спрощеному порядку для громадян України.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.8 / 5 ( 41 голос ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии