Домой / Виза / Виза в Польшу и сроки изготовления
Виза в Польшу и сроки изготовления

Виза в Польшу и сроки изготовления. Оформление и изготовление  польской шенгенской визы. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Віза в Польщу і терміни виготовлення

Віза в Польщу хороша тим, що з її допомогою можна потрапити не тільки в Польщу, а й в інші країни шенгенського простору. Ви можете потрапити в Польщу і з візою, отриманої в консульства іншої країни. Однак обов’язковою умовою є той факт, що відвідати першої треба ту країну, в консульство якої видавало вам візу. Те ж саме стосується і Польщі. Якщо ви відкривали візу в Польщу, то в першу чергу вам слід відвідати територію даної країни. Виза в Польшу и сроки изготовления.

Число туристів, охочих відвідати Польщу, зростає з кожним роком, тому і багатьох цікавить питання отримання візи в Польщу. Для того, щоб оформити візу необхідно пройти кілька етапів:

— визначити тип і мета візиту,

— підготувати пакет документів,

— правильно заповнити анкету,

— записатися на співбесіду,

— відвідування посольства для подачі документів.

Найбільш поширеними варіантами візи в Польщу є наступні:

— туристична віза,

— бізнес віза,

— робоча віза категорії Д.

Віза категорії Д є національною і часто визначається як робоча. Вона необхідна тим людям, які збираються перебувати на території Польщі тривалий період часу.

Ви можете отримати візу самостійно, а можете полегшити цей процес, звернувшись в спеціальну фірму. Найбільш просто і доступно оформляється туристична віза. Зазвичай її робить фірма, в якій ви замовляєте тур. Для її оформлення потрібно мінімальний пакті документів, а саме:

— закордонний паспорт,

— 2 фотографії необхідного розміру,

— консульський збір у розмірі 35 Євро,

— заповнений бланк для отримання візи.

Віза в Польщу цікава тим, що її отримання постійно спрощується і є великі шанси отримати цю візу самостійно. Якщо ви забронювали готель в Польщі, то швидше за все ви отримаєте візу в Польщу.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о