Домой / Виза / Виза в Польшу для обучения, позволит сэкономить в получении образования

Виза в Польшу для обучения, позволит сэкономить в получении образования

Виза в Польшу для обучения. Долгосрочная виза с целью обучения, высшее образование в Польше. Обучение в вузах Польши. Сколько стоит высшее образование в Польше для украинцев? Как сэкономить деньги и получить европейское образование?

Віза в Польщу для навчання, дозволить заощадити в отриманні освіти.

Новина, яка напевно обрадує українських студентів, може згубно позначитися на майбутньому нашої країни. Справа в тому, що Польща на державному рівні запустила програму, стимулюючу приплив іноземних учнів. Тепер віза в Польщу для майбутніх студентів стає простою формальністю. Цілком зрозуміло, що сусідня держава розраховує, насамперед, на приплив молоді з України. Громадяни нашої країни швидко адаптуються в мовному середовищі, комфортно себе почувають, не доставляють неприємностей, проблем суспільству.

Фактично скасована польська віза показує далекоглядність керівництва сусідньої держави. Не секрет, що поляки масово перебираються в більш благополучні країни, прагнучи отримати високооплачувані робочі місця. Наростання тенденції добре помітно на протязі останнього десятиліття. Тепер ситуація стала ще більш тривожною — молодь стала масово вступати до ВНЗ Великої Британії, ФРН, Франції, прагнучи підняти власний освітній рівень. Здавалося б, що в цьому поганого? Виза в Польшу для обучения

Ситуація тривожна тим, що переважна більшість молодих фахівців, які отримали дипломи європейських вузів, не хочуть повертатися на батьківщину. За останні 2-3 роки проблема прийняла загрозливих масштабів, деякі університети стали відчувати дефіцит абітурієнтів. Саме тому, віза в Польщу фактично має формальний характер для категорії молодих людей, охочих здобути освіту.

Спрощена польська віза — далеко не єдине нововведення. Деякі університети пішли набагато далі, пропонуючи високі стипендії українським студентам. Як приклад можна привести один з університетів Кракова, що пропонує українцям стипендію в 200 євро. Що тут дивного? Громадяни Польщі, які навчаються тут же, можуть розраховувати на стипендію в три рази менше.

Одним словом, спрощена віза в Польщу, поряд з комфортними умовами навчання, однозначно приверне масовий приплив іноземних студентів. Розглянемо два навчальних заклади, кардинально переглянули вартість навчання для студентів з України. Модний, популярний Лодзинский Політехнічний знизив в два рази вартість навчання! Цей університет явно зможе розраховувати на високу зацікавленість з боку випускників українських шкіл. Скасована в перспективі польська віза в сукупності з доступною програмою навчання вже сприяє зростанню популярності університету.

Отже, рік навчання за спеціальністю «Маркетинг» обійдеться лише в 1250 євро, які бажають вивчати англійську філологію зможуть виконати свою мрію за 1000 євро на рік. Погодьтеся, тарифи цілком доступні, багато київських ВНЗ відрізняються більш високим «фінансовим апетитом». Педагогічний університет, розташований в Кракові, пішов таким же шляхом. Відразу в два рази знижена вартість програм для української молоді. Рік перебування обійдеться всього в 1000 євро. Раніше ціна була 2000 євро. Йдеться про такі спеціальності, як «Німецька філологія» та «Міжнародний туризм», престижні «Міжнародні відносини», завжди затребувана «Інформатика».

Потрібно враховувати великі програми безкоштовного навчання, пропоновані для обдарованих молодих людей. Реалії життя такі, що невелика підробіток в Польщі дозволить повністю забезпечувати власні потреби. Багато студентів з України містять себе самостійно настільки добре, що дозволяють собі регулярні подорожі по країнах ЄС.

Вважайте, що віза в Польщу для студентів стала стандартною формальністю. Відсутність необхідності витрачати нерви, час на отримання польської візи, низька ціна навчання приведуть до того, що з країни виїде талановита молодь. Така тенденція сумна для України. Навряд чи багато їх виїхали будуть замислюватися про повернення.

О программе Константин - визовый специалист

Смотрите также

Рабочая виза в Польшу

Всего 6 шагов отделяет Вас от высокооплачиваемой работы в Европе Виза в Польшу — мы …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *