lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Виза шенгенская в Польшу
Виза шенгенская в Польшу

Виза шенгенская в Польшу. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Виза шенген  в Польшу для украинцев выдается на основании приглашения делового формата. Стандартный пакет документов для шенгенской визы в Польшу.

Віза шенгенська в Польщу

Шенгенська віза дає безліч переваг. Наприклад, можна подивитися архітектуру інших країн світу (Італія, Німеччина, Чехія, Польща і так далі). Словом, це можливість відвідати країни, які знаходяться в шенгенській зоні. Для жителів України поїздка до Польщі є найпоширенішою, так як багато хто їде за покупками, деякі відвідати музеї та архітектурні місця, а хто — то хоче відвідати родичів. Інакше кажучи, причин поїхати в Польщу може бути кілька, так само і шенгенські візи діляться на кілька видів. Давайте розберемося в тому, що це за види.

Отже, є шенгенська віза типу «А», тобто це — транзитна віза, яка не дає право людині пересуватися всередині країни.  Виза шенгенская в Польшу

Що стосується шенгенської візи категорії «С», то ця віза вважається короткостроковій і дозволяє власнику перебувати в Польщі не більше 90 днів за період не більше шести місяців. Варто відзначити також те, що дана віза може бути звичайною туристичною чи діловою.
Все це залежить від мети візиту в шенгенську зону.

Мало хто знає про те, що шенгенська віза дає право відвідувати не тільки Польщу, а й всі країни, що входять в шенгенську зону. Однак, першою кордоном у відвідувача повинна бути Польща (якщо віза отримана в польському посольстві).

Багато хто стверджує, що отримати шенгенську візу дуже складно,
проте в цьому є якийсь оману. Якщо виконувати всі згідно з інструкцією, то додаткових питань виникати не повинно. Для тих, хто не бажає витрачати час на розгляд, завжди існує послуга, де спеціально навчена людина готує всі необхідні документи за вас, а вам приносить вже паспорт із шенгенською візою.

Для того, щоб отримати шенгенську візу, людині необхідно зібрати ряд документів і принести їх в посольство за попереднім записом або в очікуванні черги:
1) закордонний паспорт
2) бронь готелю, а також авіа переліт
3) копія паспорта громадянина України
4) дві фотографії розміру 3 на 4

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.8 / 5 ( 41 голос ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии