Вид на жительство в Республике Польша.
Оцените запись

Вид на жительство в Польше. Как получить вид на жительство в польской республике. Что такое пмж и внж и как их получить в Польше. Причины для проживания на территории Республики Польша. Особенности получения Вида на жительство в Польше — подготовка и оформление.

Вид на проживання в Республіці Польща.

Одним з альтернативних способів відвідування Європи без візи, є наявність посвідки на проживання в одній з країн, що входять в Європейський союз. У Польщі цей документ називається карта побуту, виглядає як пластикова картка з Вашим фото і реквізитами. Існує два типи карт побуту і відрізняються між собою терміном дії. Перший тип карт побуту видається на термін від одного до двох років, а другий на 5 років відповідно. Власники карток побуту мають право безперешкодно подорожувати по Європі і працювати на території Польщі, тому карта побуту реальна альтернатива шенгенській візі. Щоб подати заяву на отримання карти побуту, заявник повинен легально перебуває на території Польщі не менше 3-х місяців, мати місце реєстрації та обґрунтовану причину тривалого перебування на території Польщі. Існує 5 основних причин перебування в Польщі, що дозволяють отримати карту побуту.
— Ведення господарської діяльності. Має на увазі відкриття фірми в Польщі або ж переїзд до Польщі на тривалий термін, як представник іноземної компанії. Робоча віза в Польщу ціна.
— Приватний бізнес. Відкриття магазину, автосервісу або надання інших послуг.
— Перебування в Польщі з метою отримання освіти.
— Робота по найму, підтверджена документально.
— Вступ до шлюбу з громадянином Республіки Польща.
Для того щоб подати документи для отримання карти побуту, необхідно надати наступні документи:
— діючий закордонний паспорт.
— наявність місця постійного проживання (договір про оренду або купівлю житла).
— підтвердження законності і необхідності Вашої присутності на території Польщі.
— актуальні фотографії.
— бланк-заяву про видачу карти побуту.
Після того як Ваша заява буде розглянута і буде задоволено, Вам видадуть Вашу першу карту побуту на рік або два. Після закінчення цього терміну, якщо Ви плануєте залишитися в Польщі, цю процедуру необхідно буде повторно виконати, і отримати карту побуту вже на 2 роки, а потім вже і на 5.
Ще одна з підстав для отримання посвідки на проживання в Польщі, є покупка нерухомості на суму еквівалентній 40 000 EUR.О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Запись в визовый центр Польши

Как зарегистрироваться в визовый центр Польши

4.9/5 - (70 голосов) Как зарегистрироваться в визовый центр Польши Для того что бы подать …

Подписаться
Уведомление о
guest
5 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Nati
Nati
2 років назад

Здравствуйте, у меня карта временного побыта , закончиться в декабре, была выдана на 3 года. Собираюсь замуж за поляка в марте. Смогу ли податься на карту сталего побыта?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Nati
2 років назад

Добрый день. Мы занимаемся рабочими визами. Данный вопрос рекомендуем выяснить в Консульстве Польши

Дмитрий
Дмитрий
3 років назад

Добрый день, скажите пожалуйста это правда что чтобы получить карту тимчасового побыту нужно желательно реже в году выезжать из Польши в Украину ( кроме легального отпуска конечно же) И ещё один вопрос : Получение этой карты зависит от того где я буду работать на частного бизнесмена или на крупном государственном предприятии? Спасибо за ответ!!!

Евгений
Евгений
4 років назад

Вид на жительство в Польшу не так просто получить

5
0
Залиште будь ласка коментарx