Домой / Виза / Вид на жительство в Республике Польша.

Вид на жительство в Республике Польша.

Вид на жительство в Польше. Как получить вид на жительство в польской республике. Что такое пмж и внж и как их получить в Польше. Причины для проживания на территории Республики Польша. Особенности получения Вида на жительство в Польше — подготовка и оформление.

Вид на проживання в Республіці Польща.

Одним з альтернативних способів відвідування Європи без візи, є наявність посвідки на проживання в одній з країн, що входять в Європейський союз. У Польщі цей документ називається карта побуту, виглядає як пластикова картка з Вашим фото і реквізитами. Існує два типи карт побуту і відрізняються між собою терміном дії. Перший тип карт побуту видається на термін від одного до двох років, а другий на 5 років відповідно. Власники карток побуту мають право безперешкодно подорожувати по Європі і працювати на території Польщі, тому карта побуту реальна альтернатива шенгенській візі. Щоб подати заяву на отримання карти побуту, заявник повинен легально перебуває на території Польщі не менше 3-х місяців, мати місце реєстрації та обґрунтовану причину тривалого перебування на території Польщі. Існує 5 основних причин перебування в Польщі, що дозволяють отримати карту побуту.
— Ведення господарської діяльності. Має на увазі відкриття фірми в Польщі або ж переїзд до Польщі на тривалий термін, як представник іноземної компанії. Робоча віза в Польщу ціна.
— Приватний бізнес. Відкриття магазину, автосервісу або надання інших послуг.
— Перебування в Польщі з метою отримання освіти.
— Робота по найму, підтверджена документально.
— Вступ до шлюбу з громадянином Республіки Польща.
Для того щоб подати документи для отримання карти побуту, необхідно надати наступні документи:
— діючий закордонний паспорт.
— наявність місця постійного проживання (договір про оренду або купівлю житла).
— підтвердження законності і необхідності Вашої присутності на території Польщі.
— актуальні фотографії.
— бланк-заяву про видачу карти побуту.
Після того як Ваша заява буде розглянута і буде задоволено, Вам видадуть Вашу першу карту побуту на рік або два. Після закінчення цього терміну, якщо Ви плануєте залишитися в Польщі, цю процедуру необхідно буде повторно виконати, і отримати карту побуту вже на 2 роки, а потім вже і на 5.
Ще одна з підстав для отримання посвідки на проживання в Польщі, є покупка нерухомості на суму еквівалентній 40 000 EUR.

Оцініть корисність матеріалу

0%

Поставте 5 ★ і поділіться в соціальних мережах. Це допоможе розвитку даного ресурсу і додасть Вам величезний + в карму!

Рейтинг пользователей: 5 ( 1 Голоса)

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …

3 комментария

 1. Евгений

  Вид на жительство в Польшу не так просто получить

 2. Дмитрий

  Добрый день, скажите пожалуйста это правда что чтобы получить карту тимчасового побыту нужно желательно реже в году выезжать из Польши в Украину ( кроме легального отпуска конечно же) И ещё один вопрос : Получение этой карты зависит от того где я буду работать на частного бизнесмена или на крупном государственном предприятии? Спасибо за ответ!!!

  • Константин - визовый специалист

   Добрый день, это не так, главное что бы работодатель платил налоги и легально Вас трудоустроил, так же что бы у Вас не было нарушений ранее. А какая фирма и количество переездов границы не играет роли.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *