Домой / Виза / Венеция

Венеция

Венеция: отдых, экскурсии, достопримечательности Венеции, кухня и шоппинг в Венеции, отзывы и фото туристов. Туризм в Венеции. Самые крутые достопримечательности Венеции. Куда стоит сходить,  и что нужно знать когда едешь в Венецию? Туристическая  виза для путешествий. Путеводитель по Венеции!

Венеція

О, Венеція! Перлина Італії! Хто не знає про це чудове місто на воді або хоча б раз про нього не чув? Швидше за все, таких людей немає. Але давайте дізнаємося про це казкове місто докладніше.
В даний час Венеція може вважатися великим промисловим і звичайно ж туvenezia1рістіческім центром. Також місто славиться своїми ремісниками, які творять прекрасні художні вироби зі скла, мозаїки, мережива. А згадайте відомі на весь світ венеціанські маски. Населення цього міста приблизно 270 тис. Жителів. Не варто дивуватися такій великій цифрі, адже історичний центр Венеції розміщений на 118 островах, які з’єднані між собою більш ніж 350 мостами.
Венеція є ідеальним місцем для романтичної подорожі закоханої пари, адже в цьому місті кожна вуличка говорить про любов. Не дарма знаменитий дон жуан Джакомо Казанова жив саме тут. Весь місто оповите загадкової легким серпанком, і в живу ще краще, ніж на листівках і картинках. Виза в Польшу.
Виділити якесь місце в Венеції — означає образити всі інші, але наберуся, сміливості і скажу, що площа Сан Марко є місцем обов’язковим для відвідування. На цій площі дійсно величезна кількість голубів, які без страху беруть їжу з рук туристів. Поблизу площі розташувалася церква Сан Марко, мозаїка, яка вражає уяву, дзвіниця, яка є найвищою будівлею Венеції, палац Дожів і його внутрішнє оздоблення підкорило не одне серце не тільки серед туристів, але і світових знаменитостей. До речі мандрівникові слід пам’ятати, що вхід в ці пам’ятки платний (в обороті в Італії — євро), але повірте, це буде незабутньо.
Якщо перераховувати всі палаци, музеї, галереї Венеції, то не вистачить місця, але не згадати головні мости міста буде злочином. Над Палацовим каналом розташувалися міст Зітхань (назва дали зітхання в’язнів, яких по цьому мосту вели на страту), Солом’яний міст. Не можна не venezia2побивать на мосту Ріальто, дивовижної краси будова, яке розкинулося над Гранд-Каналом, міст Академії і …. багато-багато інших, кожен з яких заслуговує на окрему увагу і захоплення, і насолодитися якими можна всього лише маючи шенгенську візу.
Про Венецію можна розповісти її можна тільки побачити. Але побувавши в цьому місті один раз, Ви назавжди залишите його в своєму серці.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *