Домой / Виза / Вена

Вена

Вена: отдых, экскурсии, достопримечательности Вены, кухня и шоппинг в Вене, отзывы и фото туристов. Туризм в Вене. Самые крутые достопримечательности Вены. Куда стоит сходить,  и что нужно знать когда едешь в Вену? Туристическая  виза для путешествий. Путеводитель по Вене!

Відень

Відень! Чуючи назву цього міста, кому-то на думку спадає віденський вальс, а кому-то вафлі і пироги. Безсумнівно, і те й інше є символом цього міста, але варто відзначити, що Відень — це в першу чергу столиця Австрії, її культурний, політичний і економічний центр. Населення Відня налічує понад півтора мільйона жителів, що робить Відень найбільшим містом Австрії. З 2002 року єдиною валютою Австрії став євро. Оскільки Австрія є членом Шенгенської угоди, для візиту в цю країну потрібна шенгенська віза. Величезна кількість штаб-квартир різних організацій знаходяться саме у Відні, і тим самим зробивши Відень одним з політичних центрів Європи.
Але повернемося до віденських пирогів. М-м-м! Щоб відчути всі різноманітні солодощі столиці варто приїхати сюди в грудні, коли в усьому місті витають аромати святкової випічки. Обов’язково варто поласувати зацукрованими фруктами і смаженим арахісом, і запити все різдвяним пуншем. Виза в Польшу Житомир.
Підкріпившись і зігрівшись, можна відправляється далі. Знайте, якщо Ви будете у Відні, і не відвідаєте Віденську оперу — Ви зробите злочин проти прекрасного. Це місце обов’язково до відвідування, адже саме в цьому величному будинку влаштовується знаменитий на весь світ Віденський бал. На цей урочистий захід хочуть потрапити всі, а готуються до нього як до найбільш важливої ​​події в році.
Помріявши про танці на балу, вирушимо далі, і зупинимося у видатного кафедрального Собору святого Стефана. Це справді вражаючий представник готичної архітектури. Екстер’єр цієї величної споруди вражає уяву навіть самих розпещених мандрівників. Але також цей храм вражає і внутрішнім оздобленням. Можна вічно розглядати твори мистецтва, які зберігає в собі Собор святого Стефана.
Оцінивши красу храму, далі можна прогулятися до архітектурного комплексу Шенбрунн, який заслужено вважають перлиною Відня. Цей палац вабить туристів своїм неперевершеним садовим оздобленням. Тут можна побачити неймовірної краси скульптури, фонтани, виставки екіпажів імператорської сім’ї та інше. Погулявши по величезній території Шенбрунн, не забудьте відвідати Будинок Моцарта — це єдина збережена квартира великого музиканта і композитора. У цій квартирі були написані багато відомих твори, в тому числі і «Одруження Фігаро». У цих апартаментах, здається, ще витає то особливий настрій, яке надихало великого маестро.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

2 комментария

  1. Евгений

    Красивый город

  2. Катерина

    В Вену выгодно добраться можно на автобусе, достаточно купить билет онлайн

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *