Домой / Виза / Варшава

Варшава

Варшава — столица Польши и крупнейший город Европы. Туризм в Варшаве. Самые крутые достопримечательности Варшавы. Куда стоит сходить,  и что нужно знать когда едешь в Варшаву? Туристическая  виза для путешествий. Путеводитель по Варшаве!

Історія міста Варшава починається з уже далекого тринадцятого століття. За легендою Варшава була створена закоханою парою — молодим юнаком на ім’я Варс і його коханої русалкою Савой. Тепер не складно зрозуміти, звідки у міста таку назву.
Варшава є столицею Республіки Польща. Незважаючи на те, що Варшава зараз центр ділової, політичної та фінансової життя Польщі, вона зберегла культуру старої загадкової Європи. Столиця є великим промисловим центром машинобудування і авіаційного сектора. Населення Варшави на даний момент близько 1 800 000 чоловік. Основна валюта польський злотий, хоча у Вас без проблем візьмуть і євро.
Щоб Ви могли уявити всю красу цього міста, варто відзначити, що Варшава внесена в число Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Безсумнівно, в цьому місті є що подивитися.
Маючи польську візу, Ви на власні очі можете оцінити чарівність і різноманітність архітектурних стилів Варшави. Столиця славиться великою кількістю палаців, серед яких: Королівський палац, Чапскій і Вілянувскій палаци, палац Острозьких, Красінських і інші.
Найвідомішим, безсумнівно, можна назвати Королівський палац, який є головним історичним символом Варшави.
Обов’язковою до відвідування також рекомендується пам’ятник тієї самої русалки Сави, якої столиця зобов’язана своєю основою. Далі відвідайте Варшавську бібліотеку, яка обов’язково здивує Вас садом на даху, який відкритий для відвідування.
З власного досвіду можна сказати, що відвідати варто всю стару частину міста, адже кожна будівля в ній вражає своєю красою, кожен пам’ятник і музей є не лише культурною спадщиною, а й архітектурним шедевром.
Парки, вулиці, собори плавно призводять мандрівника до сучасної частини міста — до Палацу культури і науки, з якого відкривається чудовий вид як на хмарочоси так і на старий город. Виза в Польшу

Громадський транспорт у Варшаві також заслуговує на окрему увагу. Він сучасний, красивий і зручний. До речі, на ньому можна відправитися до головної футбольної пам’ятки столиці — стадіон «Narodowy», який побудували до чемпіонату з футболу Євро-2012. Безсумнівно при візиті до Польщі варто відвідати Варшаву.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *