Домой / Виза / В Европу с шенгенской визой
В Европу с шенгенской визой

В Европу с шенгенской визой. Доступная шенгенская виза, как ее правильно оформить , какие документы необходимо собрать для визы и в какие сроки можно уложиться?   Как правильно открыть шенгенскую визу в Польшу, а также с чем придется столкнуться при оформлении.  Польская шенгенская  виза через консульство. Стандартный пакет документов для  оформления шенгенской визы в Польшу.

В Європу з шенгенською візою

Шенгенська віза — це свого роду проїзний квиток в ті країни, які підписали угоду «Про скасування паспортного митного контролю між низкою країн Європейського союзу». Сьогодні налічують більше 20 таких країн. Умовно їх території позначають, як Шенгенську зону.

З грудня 2007 року країна-сусідка України Польща підписала угоду. Тепер нам для того, щоб перетнути кордон потрібно стати щасливим володарем шенгенської візи.

Насправді отримати шенгенську візу для поїздки в Польщу не так вже й складно. Але, оскільки відмови трапляються досить часто, треба знати кілька ключових моментів. В Европу с шенгенской визой

Оформляти шенгенську візу потрібно виходячи з тієї дати, на яку ви плануєте поїздку. Її оформлення в середньому займає тиждень. Тому подавати документи потрібно заздалегідь. Також, на той день, що зручно вам, вже все може бути зайнято. Тому не варто відкладати похід за візою в довгий ящик. Постарайтеся це зробити заздалегідь.
Оскільки шенгенська віза видається тільки тим, у кого є чітка мета для поїздки, задумайтеся заздалегідь над тим, навіщо ви їдете в країну. Це може бути туристична чи робоча поїздка. Поїздка до родичів або на роботу. Пам’ятайте, що від мети залежить те, яким буде набір документів для отримання візи.
Ретельно збирайте документи, які потрібно подати для отримання шенгенської візи. Більшість відмов трапляється саме через неправильне оформлення паперів. Залежно від мети пакет документів може бути різним. Від простого, де Вам потрібно подати закордонний і український паспорти, копію ідентифікаційного коду та фотографію, до складного. У деяких випадках вимагають заповнення анкети, довідку з місця роботи, медичний поліс. Вся інформація є на офіційному сайті посольства. Також можна зателефонувати туди або звернутися особисто.
З усією відповідальністю підійдіть до заповнення візової анкети. Її потрібно заповнювати латинськими буквами. Вона є на сайті і її можна надрукувати будинку і принести вже готовий заповнений варіант з собою. Уважно читайте питання. Зазвичай, вони не складні і на них легко відповісти. Мета анкети — зібрати ваші персональні дані.

Після всіх цих нескладних дій вам залишається тільки прийти в призначений день на прийом і подати документи. А потім очікувати результату. Якщо все зробити правильно, то можете сміливо вважати, що шенгенська віза у вас в кишені.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о