Домой / Виза / Упрощенное получение шенгенской визы

Упрощенное получение шенгенской визы

Упрощенное получение шенгенской визы. Регистрация на визу в Польшу по упрощенной процедуре. Запись, регистрация, назначить дату подачи документов в визовый центр и консульство. Регистрация на визу по упрощенной процедуре. Как получить  визу в Польшу?

Спрощене отримання шенгенської візи

Шенгенська віза, оформлена через консульство Республіки Польщі, дає можливість перебувати у всіх країнах Шенгенської зони за умови дотримання нескладних правил подачі заявки, отримання і користування візою.

Необхідні документи для отримання візи

Існує список загальнообов’язкових документів для подачі заявки на отримання шенгенської бізнес-візи:

— Закордонний паспорт, валідний ще протягом 90 днів після запланованого виїзду з шенгенської зони;
— Внутрішній паспорт;
— Страховий медичний поліс;
— Візова анкета, заповнена та підписана особисто заявником;
— 2 кольорові фотографії, що відповідають вимогам консульства;
— Копія туристичного ваучера заявника від компанії, яка приймає заявника;
— Офіційне підтвердження працевлаштування — довідка (потрібно в разі, якщо заявник звертається в консульство за місцем фактичного проживання).
Запис на подачу документів і вартість візи

Запис на подачу документів проводиться через сайт консульства Польщі або візового центру (спеціальна електронна форма) або через колл-центр візового центру. Записуватися слід заздалегідь, особливо в період відпусток (літо і осінь) — приблизно за місяць-півтора до планованої поїздки. Вартість розгляду заявки на шенгенську візу — 35 Євро, послуги візового центру оплачуються додатково.  Упрощенное получение шенгенской визы

Подача документів та отримання паспорта

У призначений день слід з’явитися в консульство (або візовий центр), маючи з собою всі документи, включаючи необхідні оригінали і копії. Приходити краще заздалегідь. Стандартний термін розгляду заяв на отримання шенгенської візи — 6 робочих днів, після чого потрібно самостійно забрати паспорт (візовий центр також надає можливість кур’єрської доставки паспорта). В окремих випадках потрібно надати деякі документи додатково, про що повідомляє співробітник візового центру або консульства.

Використання шенгенської візи

Якщо шенгенська віза оформлена через консульство Польщі, то і в’їзд повинен відбуватися через цю країну, що регулюється так званим «правилом першого в’їзду». На саму візу ставиться перший штамп, що означає, що мандрівний прибув в країну, і вона вважається правильно використаної. Наступні в’їзди і виїзд з шенгенської зони може здійснюватися через будь-яку країну.

Оцініть корисність матеріалу

0%

Поставте 5 ★ і поділіться в соціальних мережах. Це допоможе розвитку даного ресурсу і додасть Вам величезний + в карму!

Рейтинг пользователей: 4.7 ( 1 Голоса)

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *