Домой / Виза / Тисячі українців, які отримали шенгенські візи, зустрічали 2017 рік у Европі.

Тисячі українців, які отримали шенгенські візи, зустрічали 2017 рік у Европі.

Тисячі українців, які отримали шенгенські візи, зустрічали 2017 рік у Европі.

Відпочинок по безвіз. Тисячі українців, які отримали шенгенські візи, зустрічали 2017 рік у Європі. Як українцям потрапити до Європи? Подорож і робота в Європі. Туризм і відпочинок в Європі для українця. Переваги безвіз.

Не дивлячись на рекомендації МЗС, утриматися від поїздок до Європи на новорічно-різдвяні свята, в зв’язку з можливою загрозою повторення терактів, кілька тисяч громадян України зустрічали Новий рік і різдвяні свята в країнах Європейського союзу, про що свідчить відповідна статистика дипломатичних установ за кількістю виданих шенгенських віз. Як і в попередніх роках, традиційно наші співвітчизники віддають перевагу країнам з розвиненими гірськолижними курортами, шенгенська віза в таких випадках оформляється ще до святкування

Нового року, що як завжди створює додаткову чергу в пунктах прийому візових анкет, починаючи з листопада місяця.

За соціологічними опитуваннями, при виборі країни, туристи оцінюють вартість авіаперельоту і проживання в готелі, рівень обслуговування, наявність розвиненої інфраструктури, кількість місцевих пам’яток і середній рівень цін на продукти харчування і послуги, що надаються.

Незалежно від вибору країни, шенгенська віза в даному випадку, часто оформляється через консульські служби країн, найбільш лояльних до громадян України. Незважаючи на те, що туристичні компанії пропонують комплексні тури, з кожним роком все більше людей самостійно планують свій відпочинок в зимовий період. Завдяки розвитку сучасних технологій, з’являється можливість забронювати обраний готель і оплатити бронювання за допомогою банківської карти, минаючи посередників, що суттєво здешевлює процес оформлення шенгенської візи, і надає туристу більше свободи у виборі програми і тривалості свого відпочинку.

Країни Євросоюзу зацікавлені в збільшенні потоку туристів

Країни Євросоюзу зацікавлені в збільшенні потоку туристів, тому в таких випадках для отримання шенгенської візи, достатньо буде: підтвердження бронювання готелю, довідки з місця роботи, або декларації з податкової служби для приватних підприємців, поліса медичного страхування і авіаквитків.

Шенгенська віза коштує 35 євро, які стягуються при сплаті консульського збору, деякі категорії громадян звільнені від сплати збору. Крім спрощеного оформлення шенгенської візи, перед різдвяними і новорічними святами зазвичай проводяться грандіозні розпродажі, з приголомшливими знижками, і з’являється можливість істотно заощадити на авіаперельоті або проживанні.

Окремо варто відзначити і традиційні різдвяні ярмарки, на яких удосталь представлені страви національної кухні, а також всілякі атракціони, які є невід’ємними атрибутами різдвяного свята і настрою. Але радіючи і попиваючи гарячий глінтвейн, не забувайте про безпеку, адже велика кількість розслаблених відпочиваючих привертає увагу шахраїв і кишенькових злодіїв. Так що цінні речі і паспорт із шенгенською візою краще залишити в готелі в сейфі.

Так історично склалося, що Новий рік в країнах Європейського союзу, не настільки популярний, як різдво, яке відзначають 25 грудня, тому всі значущі заходи відбуваються саме в цей період, і, якщо вам потрібно переймуться святковою атмосферою і настроєм, достатньо оформити шенгенську візу і відвідати Європу саме в цей ярмарковий період.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *