Домой / Виза / Страхование для визы

Страхование для визы

Страхование для визы. Туристическое страхование — для тех, кто путешествует за границу. Моментальное страхование. Особым видом страхования выезжающих за границу является медицинская страховка для получения визы.

Страхування для візи

Існує два різних види віз, які не потрібно плутати між собою — це службова польська віза і робоча D віза. Вони мають суттєві відмінності, які полягають в приводі для відкриття, надають різні повноваження, але страховий поліс має аналогічні вимоги для обох з них.

Службова і робоча візи
Бізнес віза надається людям планують перебувати в Польщі короткий термін до 3-х місяців. Її метою є ділова поїздка для участі в конференціях, проведення семінарів, форумів, інших зустрічей, які передбачають знайомства, співпраця, обмін досвідом, підписання договорів, контрактів, інших документів. У цей період не можна офіційно займатися професійною трудовою діяльністю.  Страхование для визы

Робоча (національна) віза D оформляється у випадках планування перебувати в країні більше 90 днів до 1 року. Вона передбачає обов’язкове офіційне працевлаштування на території Польщі, необхідність в консульському обліку, гарантує надання права на тимчасову прописку.

Для обох типів польських віз передбачаються обов’язкові аналогічні медичні поліси. Сума покриття поліса становить 50000 євро. При оформленні візи до пакету документів необхідно додати квитанцію про сплату медичної страховки. Вона забезпечує безкоштовне лікарське лікування при нещасних випадках, допомогу при будь-яких захворюваннях, покриває всі пов’язані з цими обставинами ймовірні витрати.

Вимоги до страхового полісу
Страховий поліс з мінімальним покриттям на людину в 50000 євро покликаний оплатити термінову медичну допомогу, термінову госпіталізацію, якщо без неї не обійтися, а також різні репатріації. Він дійсний на території держав, які перебувають в шенгенській зоні. Оформляється страховка на весь час перебування в країні Шенгену. Для оформлення польської візи необхідно подати її оригінал і ксерокопію. Оформлення відбувається за допомогою страхової компанії акредитованої консульством Польщі або іншою організацією наділеною офіційно таким правом.

Основними вимогами поліса є:

— покриття всього времянахожденія в країні;
— міжнародний охоплення всіх країн Шенгену;
— вартість мінімум 50000 євро на одного в’їжджає;
— при неодноразовому робочою візою покривається час тільки першого в’їзду;
— все особисті дані людини повинні бути достовірними;
— договір страхування укладається тільки повнолітнім.
Тільки оформлені акредитованими компаніями поліси для польської візи відповідають всім вимогам.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *