Домой / Виза / Стоимость визы в Польшу

Стоимость визы в Польшу

Оформление  польской визы стоимось. Польская шенген виза, стоимось, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Вартість візи в Польщу

Чи плануєте відвідати Республіку Польща? Значить, вам обов’язково належить отримати візу для в’їзду в цю країну. Багатьом нашим співвітчизникам часто доводиться подорожувати туди з різних причин, таким як: туристичні поїздки, ділові зустрічі, спортивні змагання або бажання відвідати знайомих і родичів. Також, в наші дні велика кількість людей приїжджає з метою знайти гідну, добре оплачувану роботу. Стоимость визы в Польшу

Потрібно знати деякі нюанси з її оформленням, що б уникнути неприємностей в подорожі або зовсім отримати відмову в наданні візи в Польщу. Процес оформлення відбувається в консульстві Республіки, представництва якого відкриті в багатьох областях України. Подати пакет необхідних документів можна особисто, заощадивши на послугах численних тур операторів, які надають допомогу в цій процедурі. Але життєвий досвід показує, що у них виходить набагато швидше і надійніше. Вартість візи в Польщу становить від 20 до 470 євро, в залежності від її типу. Виза в Польшу

Розглянемо в чому відмінності різних категорій:

«Робоча» — видається для тривалого перебування і працевлаштування.

«Туристична» — назва говорить сама за себе.

«Гостьова» — при наявності запрошення приймаючої сторони — ваших друзів або родичів надається така віза в Польщу.

«Бізнес» — цей варіант для підприємців, які часто відвідують країну з діловими візитами. А для жителів західних, прикордонних з Польщею, областей існує можливість оформлення шопінг-візи, за допомогою якої дається право в’їзду з метою придбання товарів і послуг. Але при виїзді ви зобов’язуєтеся надати чек на зроблені покупки. До речі, багато хто вирушає туди для того, щоб купити автомобілі, які коштують дешевше, ніж в Україні. Всі перераховані вище категорії діляться також на мультивізи, за якими можна в’їжджати в країну кілька разів і одноразові.

Віза в Польщу дає вам можливість побувати в цьому колоритному державі, яке має багатовікову історію, дізнатися його традиції, а також оздоровитися на популярних курортах. Тут ви зможете отримати європейську освіту в вищих навчальних закладах, випускники яких високо цінуються у всьому світі.

Оцініть корисність матеріалу

0%

Поставте 5 ★ і поділіться в соціальних мережах. Це допоможе розвитку даного ресурсу і додасть Вам величезний + в карму!

Рейтинг пользователей: 5 ( 1 Голоса)

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *