Домой / Виза / Стоимость польской визы

Стоимость польской визы

Оформление  польской визы цена. Польская шенген виза, цена, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Вартість польської візи

Багато громадян України плутають шенгенську візу до Польщі і довгострокову національну візу «D» в Польщі, простою мовою називаючи її «віза в Польщу». У даній статті ми спробуємо пролити світло на різницю між цими типами віз і описати переваги і недоліки, документи і ціну необхідну для отримання довгострокової національної візи «D». Отже, при отриманні обох тип віз, ви можете подорожувати країнами Шенгенської зони, тільки маючи шенгенську, ви отримуєте право перебувати в будь-якій країні терміном обмеженим дією даного документа, а при володінні національною візою до Польщі, ви маєте права перебувати на території іншої країни не більше 90 днів на рік. Крім цього володар останнього типу візи, має шанси отримання відмови при в’їзді в такі країни як Швейцарія, адже вони не входять в Євросоюз, і лише безперешкодно впускають на свою територію іноземців володіють шенгенською візою, якщо ж вас помітять з довгостроковою національною візою, то може виникнути безлічі питань. Тому проїжджаючи в Норвегію, Ліхтенштейн, Швейцарію та Ісландію, слід уточнити це питання конкретно для вас в консульствах цих держав. Так чому ж багато хто все-таки їздять по національній візі в Польщу? Розглянемо мінуси і плюси візи. Стоимость польской визы
мінуси:
— обов’язково надати документи, які повинні підтвердити необхідність перебувати на території Польщі (довідки в університет, запрошення на змагання і тд)
— Як говорилося вище, є шанс виникнення проблем при в’їзді в інші країни Шенгену, найчастіше бувають випадки виникнення суперечок при в’їзді в Німеччину, Швейцарію і Чехію.
Окремим пунктом стоїть скасувати, що ці пункти не стосуються громадян України мають карту поляка або проживають в 30 кілометровій прикордонній зоні.
плюси:
+ Володіючи візою до Польщі, ви отримуєте право вести / почати свій бізнес в цій країні на загальних правах з її громадянами.
+ Чи отримуєте можливість перебувати в країнах ШС не більше 90 днів.
+ Чи маєте право необмежену кількість разів перетинати кордон країн підписали ШС.
+ Ціна візи в Польщу значно нижче ціни шенгенської візи, а для власників карти поляка і жителів прикордоння зовсім безкоштовна.
Вартість довгострокової національної візи терміном перебування 1 рік складе 180 євро.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *