Домой / Виза / Термін дії робочої візи може бути збільшений до 4-ох років

Термін дії робочої візи може бути збільшений до 4-ох років

Термін дії робочої візи може бути збільшений до 4-ох років

Терміни перебування за робочою візою. Термін дії робочої візи може бути збільшений до 4-ох років.

Термін дії візи і то як він розраховується.

Робоча віза в Польщу для українців і як її отримати.

Оформлення робочої візи в Польщу терміни і умови.

Нові правила оформлення робочих віз.

На ринку праці в Польщі останнім часом активно піднімається питання про збільшення терміну перебування громадян України за робочими візами до 3-ох або навіть 4-ох років. Такий крок викликаний необхідністю заповнити прогалину в відсутніх працівників, в зв’язку з тим, що самі громадяни Польщі масово їдуть на роботу в європейські країни з більш розвиненою економікою. Експерти сходяться на думці, що дана динаміка збережеться і в майбутньому, тому робоча віза повинна видаватися на більш тривалий термін. Бюджет країни не в змозі підняти зарплати до рівня передових країн Євросоюзу, а підняття зарплат тільки окремих сфер, спровокує відтік трудових ресурсів і відповідно капіталу зі сфер економіки де рівень доходів залишиться на колишньому рівні.

Сьогодні громадяни України міцно інтегровані в ринок праці Польщі, так як кожен 18-й працівник, приїхав на заробітки з України.

За офіційними даними Міністерства закордонних справ, українцям було видано понад 700 тисяч дозволів на роботу. Для здобувачів роботи з України робоча віза оформляється за спрощеним механізмом і з мінімальним набором документів.

Громадянин України, який бажає оформити робочу візу, подає в пункт прийому візових анкет тільки анкету, закордонний паспорт, запрошення від роботодавця, зареєстроване в місцевому управлінні праці, і поліс медичного страхування. Національна робоча віза в Польщу — безкоштовна. З 2012 року Республіка Польща скасувала консульський збір у розмірі 20 євро за оформлення робочої візи.

Продовження робочих віз

Продовження робочих віз також має стимулювати працівників з України залишатися в Польщі на постійній основі, так як зараз вони приїжджають переважно на півроку, а після закінчення дії робочої візи змушені покинути країну, внаслідок чого підприємствам доводиться наймати нових людей і заново їх навчати, що негативно позначається на безперебійності роботи підприємств та реалізації різних проектів.

Переважно, наші співвітчизники активно трудяться в сфері надання побутових послуг, ремонтно-будівельному секторі, торгівлі та сільськогосподарській сфері діяльності, а також на фабриках і заводах. І навіть в секторі високих технологій є істотний попит в фахівцях з нашої країни. Рівень заробітної плати в рази перевищує її розмір в Україні, а співвідношення зарплати до цін на продукти харчування відповідно нижче. Роботодавці охоче підвищують кваліфікацію співробітників, проводячи тематичні тренінги, освітні та мовні курси, які в майбутньому допоможуть влаштуватися на кращу роботу і в інших країнах Європи.

На думку представників Асоціації роботодавців і підприємців, незважаючи на протести окремих політиків, робоча віза однозначно повинна бути продовжена для громадян України з максимальним терміном перебування до 4-ох років. Громадяни України не становлять значної конкуренції місцевому населенню на ринку праці, а навпаки стимулюють розвиток підприємництва. Уряд країни також вивчає можливі переваги і ризики від змін в міграційне законодавство, і поки що позитивно оцінюють вплив працівників з України на розвиток економіки Польщі.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *