Домой / Виза / Срочная регистрация на визу в Польшу

Срочная регистрация на визу в Польшу

Срочная регистрация на визу в Польшу. Как пройти  срочную регистрацию на польскую визу в визовый центр. Запись, регистрация, назначить дату подачи документов в визовый центр и консульство. Срочная регистрация на визу.

Термінова реєстрація на візу в Польщу

У ряді міст України Польське представництво відкрило пункти прийому анкет на оформлення візи в Польщу (Львів, Києві, Одеса, Донецьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Хмельницький, Житомир, Дніпропетровськ, Луцьк, Харків, Вінниця, Луганськ, Чернівці, Ужгороді) . Ці пункти спеціально створюються для надання сприяння в оформленні віз для Українців і людей, які мають громадянство в країнах СНД з легальними умовами проживання в Україні. Далі буде описаний механізм, використовуючи який, здобувачем може бути отримана віза в Польщу.

Всі рішення щодо видачі візи приймаються в Генеральному Консульстві Польщі, куди документи передаються з пункту прийому візових анкет в Україні. Співробітники пункту прийому ні в якій мірі не можуть вплинути на фінальне рішення, яке буде прийнято в генеральному консульстві. Срочная регистрация на визу в Польшу

Дата подачі заяв і анкет може бути призначена при використанні спеціального терміналу он-лайн.
Дата подачі заяв може коригуватися, крім того, в пунктах прийому і на представництвах в Інтернеті може бути уточнена вся інформація про час звернення і документах, при наявності яких оформляється віза в Польщу. Заявка на подачу документів з метою оформлення візи в Польщу за допомогою інтернет-представництва може бути здійснена тільки при особистому зверненні заявника.

Процес подачі заяви
1. Спочатку необхідно підготувати пакет документів, написати заяву і сплатити консульський збір.
2. Окремо призначається дата прийому заяви і подачі документів. Робиться попередній запис за місцем або через Інтернет. Крім того, можна зателефонувати в пункт прийому анкет.
3. Безпосередня подача документів.
4. Оплата послуг за квитанцією, оплата проводиться в касі. Збір при візовому оформленні оплачується в євро, може бути в гривнях, а консульський тільки в гривнях. При оплаті всіх послуг надається єдина квитанція

Оцініть корисність матеріалу

0%

Поставте 5 ★ і поділіться в соціальних мережах. Це допоможе розвитку даного ресурсу і додасть Вам величезний + в карму!

Рейтинг пользователей: 5 ( 1 Голоса)

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *