Домой / Виза / Справка с места работы для оформления бизнес визы

Справка с места работы для оформления бизнес визы

Справка с места работы для оформления бизнес визы. Оформление польской визы. Справка может быть действительна только 1 месяц со дня выдачи. Справка о заработной плате в посольство для получение польской визы.

Довідка з місця роботи для оформлення бізнес візи

Щоб оформити бізнес візу, вам потрібно надати деякі важливі документи. Консульство Польщі в цих цілях вимагає наявність довідки з місця роботи. Вона може відрізнятися за даними, які в ній безпосередньо зазначаються в залежності від того, чи ви ПП (приватним підприємцем) або ж стаціонарним найманим працівником.

Для оформлення бізнес візи наймані працівники повинні подати довідку зі свого місця роботи. У ній докладно вказуються дані про час реєстрації на підприємстві і його контакти, за якими можна зв’язатися і обов’язково перевірити подану інформацію. Крім цього, тут повинна бути точно вказана ваша посада, стаж роботи і оклад з прикріпленою випискою із зарплати за останні 6 місяців. У ній варто вказати дані про вашу відрядженні і про збереження за вами робочого місця. Така довідка оформляється на бланку підприємства, а підтвердження її справжності можна визначити за наявністю підпису того, хто її видав і мокрої печатки.  Справка с места работы для оформления бизнес визы

Приватним підприємцям для заявки на бізнес візу в Польщу потрібно подавати і оригінал, і копію тих документів, які вказують на реєстрацію їх підприємства. Це може бути ліцензія на вид діяльності або свідоцтво. Держорган завіряє печаткою цей документ, інакше він буде вважатися абсолютно недійсним. Якщо терміново потрібна бізнес віза, приватним підприємцям слід також прикріпити до поданих документів останню декларацію з податкової інспекції. Вона повинна бути видана строком не більше ніж за 3 місяці до безпосередньої подачі документів.

Особи, які зовсім не працюють, надають виписку з банківського рахунку зі списком операцій за 3 місяці (бажано за півроку) або підписану декларацію в письмовій формі, по ній легко можна побачити їх благополучне матеріальний стан.

Пенсіонери подають документ про отримання пенсії, а студенти і учні — довідку зі свого навчального закладу про термін, в який у них не проводяться заняття або на який вони звільнені від навчання.

Смотрите также

Срочная рабочая виза в Польшу

Срочная рабочая виза в Польшу Польша стала одной из самых привлекательных стран для трудоустройства украинцев. …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *