Домой / Виза / Справка с банка для оформления бизнес визы в Польшу

Справка с банка для оформления бизнес визы в Польшу

Справка с банка для оформления бизнес визы в Польшу. При оформлении шенгенской визы одним из главных документов, которые вам нужно будет предоставить, является справка из банка. Оформление справки. Шенгенская виза и справка о наличии средств для поездки.

Довідка з банку для оформлення бізнес візи в Польщу

Поїздка до Польщі з бізнес-метою передбачає наявність візи. Так як Польща, включена в список країн, які кілька років тому підписали шенгенську угоду.

Потрапити до Польщі можна по туристичній, робочої або ж бізнес візі. Саме бізнес віза дозволить відвідувати країну часто і завдяки цьому вільно налагоджувати контакти з компаніями та підприємствами 90 днів на півроку.

Які документи потрібні, щоб Вам оформили візу до Польщі? Нещодавно Консульство республіки Польща змінило вимоги до документів для оформлення бізнес візи. Перейдемо до суті: для того, щоб отримати візу Вам знадобляться такі документи:

1. Візова анкета з вклеєною фотографією і заповнена латиницею;
2. Дві кольорові фотографії;
3. Закордонний паспорт;
4. Внутрішній паспорт, оригінал та копії кожної сторінки;
5. Поліс медичного страхування, зона покриття якого Європа, зона Шенгену або і зовсім весь світ.
Окремо торкнемося питання підтвердження фінансових коштів. Для того, щоб оформити візу до Польщі необхідно подати таку інформацію. Справка с банка для оформления бизнес визы в Польшу

Якщо Ви найманий працівник:

Довідка з місця праці з датою зарахування на роботу, посадою, випискою по заробітній платі за останні півроку, посадовий оклад, дані про відрядження та збереженні подальшого місця роботи, крім того, довідку варто надати на фірмовому бланку, з підтвердженням підписом видав і печаткою підприємства.
Для підприємців для отримання бізнес візи необхідно подати такі документи:

Ліцензія або свідоцтво, копія та оригінал. Копія повинна бути завірена печаткою держоргану.
Остання податкова декларація, видана не пізніше трьох місяців тому.
Крім того, Ви повинні надати документ про фінансовий стан, тим самим підтвердивши, що в змозі покрити витрати на поїздку. Це такі документи:

Довідка банківська, що підтверджує наявність коштів зі списком операцій за останні три місяці. Довідка дійсна один місяць від дати видачі. Така довідка неодмінно повинна бути оформлена на фірмовому бланку і з мокрою печаткою. Якщо Ви працюєте на підприємстві, то можете подати довідку за зарплатним рахунком. Чітких сум поки не встановлено.
В Україні консульський відділ Польського Посольства знаходиться в Києві.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *