Домой / Виза / Справка о доходах для оформления польской визы

Справка о доходах для оформления польской визы

Справка о доходах для оформления польской визы. Оформление польской визы. Справка может быть действительна только 1 месяц со дня выдачи. Справка о заработной плате в посольство для получение польской визы.

Довідка про доходи для оформлення польської візи

При оформленні польської візи вам буде надано перелік документів, без яких ви не зможете її отримати. Серед них можна знайти такі, як закордонний паспорт, заяву, медична страховка і інші. Але найважливішою є довідка про доходи.

Польська віза може бути видана тільки тим особам, які надали документ, що підтверджує їх матеріальний стан. Якщо воно відповідає тим нормам, які встановлені для проживання в цій країні, тоді можна відчувати повну впевненість в позитивному результаті.

Довідка про доходи може бути отримана з декількох джерел. Так, зробивши запит в банк, ви отримаєте виписку, в якій вказуються точна операції за останні 3 місяці. Вони містять дані, як про вхідні, так і вихідних транзакціях.

Ще одним показником доходів для польської візи може бути довідка про доходи з місця роботи. Вона являє собою виписку по зарплатній картці. Якщо ви отримуєте зарплату не на карту, це може бути довідка про доходи, видана підприємством. У ній вказується ваш оклад і дохід за останні 6 місяців.

Для непрацюючих громадян, які хочуть оперативно отримати польську візу, довідку про доходи можуть замінити, так звані чеки мандрівника, довідка з податкової інспекції або квитанції про покупку валюти (мова йде про солідну суму). Справка о доходах  для оформления польской визы

Щоб не сумніватися в тому, що ви отримаєте візу, найкраще надати відразу кілька документів про доходи. Наприклад, виписку з банку і будь-які тревел-чеки. У такому випадку ймовірність отримання виключно позитивної відповіді набагато вище.

Мінімальний оборот грошових коштів допустимих для оформлення візи встановлює кожна країна окремо. Для Польщі цей показник в середньому становить 40 євро в день. Якщо ви надаєте виписку з банку з рахунком в доларах або гривнях, вони будуть конвертовані в євро за актуальним на день подачі курсу валют НБУ.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *