lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Шенгенская виза в Польшу
Шенгенская виза в Польшу

Шенгенская виза в Польшу. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться?  Как открыть шенгенскую визу в Польшу, а также с чем придется столкнуться при оформлении.  Шенгенская виза. Стандартный пакет документов для шенгенской визы в Польшу.

Шенгенська віза в Польщу

Республіка Польща є активним учасником Шенгенської угоди з травня 2004 року З недавніх пір, положення Шенгенської угоди повністю перекочували в законодавство Європейського союзу і склали основу Візового кодексу.

Одним з головних положень якого є право учасників Шенгенської угоди видавати дозволи для перебування у всіх країнах учасницях Шенгенської зони (шенгенську візу), строк дії якого не перевищує 90 днів на півроку. Найпростіше сьогодні відкрити шенгенську візу до Польщі.

Консульський відділ Республіки Польща відкриває шенгенські візи на підставі мінімального набору необхідних документів. Одним з важливих чинників є візова історія апліканта. Візова історія являє собою наявність шенгенських віз та національних віз, які були видані країнами входять в Шенгенську зону, за останні 3 роки. Шенгенская виза в Польшу

Не маючи такої історії, звертаючись до Консульства, варто розраховувати відразу на коротку шенгенську візу до Польщі строком на 1 місяць, з одноразовим в’їздом. Однак, після правильного використання такої шенгенської візи, Ви зможете розраховувати вже на шенгенську мульти візу до Польщі строком на півроку, а після її використання і на річну шенгенську візу до Польщі. За таким принципом можна створити позитивну візову історію і отримати шенгенську візу строком на 5 років. На сьогодні віза в Польщу на 5 років — це максимальний період, на який видається шенгенська віза (згідно з візовим кодексом). Маючи польську шенгенську візу, обов’язково потрібно робити перший в’їзд через польський кордон, щоб не зіпсувати візову історію. Наступні в’їзди вже на Ваш розсуд. Виїзд, навіть при першому використанні, не має значення. Також, при здійсненні поїздок по шенгенській візі, слід пам’ятати про візовий коридорі, тобто не перевищувати кількість днів перебування на півроку.

Якщо дотримуватися цих простих правил, поїздки по шенгенській візі в Польщу принесуть Вам тільки позитивні емоції. Згідно з візовим кодексом, рекомендаційна вартість шенгенської візи в Польщу становить 35 євро. Час оформлення — до 6 днів, при певних істотних обставин можна скоротити час розгляду справи до 3 днів, але при цьому потрібно буде надати докази цих самих обставин і подвоєний консульський збір (замість 35 євро, 70 євро). Покращуючи свою візову історію, Ви отримуєте відмінну можливість і масу переваг, так як, оформивши шенгенську візу на 5 років, Вам немає необхідності кожного разу перед подорожжю збирати документи нести їх в Консульство і заново платити всі збори. Вартість одноразової бізнес візи і шенгенської візи в Польщу на 5 років однакова, так як і документи однакові, єдине, що в даному випадку впливає на рішення консула, це Ваша візова історія.

Шенгенська польська віза дозволяє відвідувати всі, без винятку, країни Шенгенської зони. Також слід зазначити, що процес оформлення шенгенської візи в Польщу дуже простий. І щоб отримати візу в Польщу самостійно, досить безкоштовно проконсультуватися у наших фахівців. наостанок, хотілося б Вам порадити три простих правила використання шенгенської візи в Польщу:

— здійснюєте перший в’їзд тільки через польський кордон
— Чи не прострочував візовий коридор
— не використовуйте підроблені документи

Дотримуючись цих простих правил, Ви істотно поліпшите свою візову історію, і в майбутньому зможете без проблем отримати шенгенську візу до Польщі на 5 років.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.8 / 5 ( 41 голос ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии