Виза / Шенгенская виза в Польшу дешево
Шенгенская виза в Польшу дешево

Шенгенская виза в Польшу дешево. Польская шенген виза, как ее дешево оформить , какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться?  С чем придется столкнуться при оформлении шенгенской визы . Стандартный пакет документов для  самостоятельного оформления шенгенской визы в Польшу.

Шенгенська віза в Польщу дешево.

Польща користується високим попитом в українських туристів. І в цьому немає абсолютно нічого дивного, оскільки крім спільного кордону ці дві країни об’єднує схожа мова та культура.

Однак в 2007 році Польща увійшла до Шенгенської зони, а тому, не дивлячись на територіальну близькість, туристи України змушені оформляти шенгенську візу для відвідування цієї країни.

Для того, щоб отримати візу, перше, що потрібно зробити — це визначити дату подачі документів, яку треба буде зафіксувати в посольстві. Найпростіше це зробити за допомогою інтернету, зайшовши на офіційний сайт консульства Польщі.  Там же можна знайти повний перелік документів, які будуть потрібні для оформлення шенгенської візи.

Не варто забувати і ще про один важливий обставину: розгляд документів вимагає близько п’яти-шести днів. А тому планувати поїзд прямує по витікання цього терміну.
У разі самостійного отримання шенгенської візи в Польщу на тому ж сайті необхідно заповнити анкету. Робити це потрібно латинськими буквами. На це відводиться 30 хвилин часу. Після того, як анкета зареєстрована, можна приступати до збору документів. Тут якихось особливих вимог посольство Польщі не пред’являє. Найголовніше — це підтвердити власну платоспроможність, а також мотивацію до повернення назад в Україну.  Шенгенская виза в Польшу дешево

Для цього буде потрібно підготувати копію кредитної карти, виписку з банку, а також довідку з роботи з бухгалтерії із зазначенням зарплати. Крім цього будуть потрібні копії проїзних квитків,
медична страховка і підтвердження броні в готелі.

Великих черг в посольстві Польщі останнім часом не спостерігається, так що якщо всі документи оформлені коректно, в призначений день ви без особливих проблем отримаєте паспорт з оформленою шенгенською візою до Польщі.

Раніше було потрібно оплачувати консульський збір, але з 15 вересня 2012 року з Польщею було підписано відповідну угоду, і тепер візу можна отримати абсолютно безкоштовно.

Як бачите, отримання шенгенської візи в Польщу — досить нескладна процедура. Так що якщо вам до сих пір не довелось побувати в цій країні, не відкладайте поїздку в довгий ящик.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Запись в визовый центр Польши

Как зарегистрироваться в визовый центр Польши

5 / 5 ( 31 голос ) Как зарегистрироваться в визовый центр Польши Для того …