lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Шенгенская виза в чистый паспорт
Шенгенская виза в чистый паспорт

Шенгенская виза в чистый паспорт. Оформление годовой шенгенской визы. Как оформить все документы на шенгенскую визу в чистый паспорт. Необходимые документы для оформления шенгенской  визы в чистый паспорт.

Шенгенська віза в чистий паспорт

Шенгенська віза дозволяє жителям України без зволікань і проблем перетинати кордони 25 країн шенгенської зони з умовою, що першою країною для в’їзду буде та, посольство якої видала візу. Щоб відвідати Польщу, віза необхідна, оскільки країна є учасницею Шенгенської угоди.
Найбільш популярними є ділові і туристичні візи, бувають ще робочі візи. За тривалістю дії, візи в Польщу бувають довгостроковими і короткостроковими. Довгострокова віза дає можливість перебувати на території країни до одного року. Не більше 90 днів перебування в Польщі дає короткочасна віза. Термін дії будь-якої шенгенської візи — п’ять років.  Шенгенская виза в чистый паспорт

Для оформлення візи потрібно ряд документів. Оформлення займає близько двох тижнів. Але можливо і термінове оформлення, якщо відправитися в Польщу потрібно:

для проходження медичного лікування (при наявності відповідних документів);
для відвідання тяжкохворого родича;
на похорон члена сім’ї або родича.

Щоб почати оформлення шенгенської візи, необхідно зайти на офіційний сайт консульства Польщі, для визначення дати подання документів. Там же можна заповнити анкету онлайн та після цього приступити до збору документів. Особливих вимог у польської сторони немає. Потрібні будуть ксерокопії та оригінали внутрішнього і закордонного паспорта, медична страховка, підтвердження броні готелю, копії проїзних документів. Щоб оформити ділову візу, додатково потрібно подати запрошення від організації (юридичної особи). Якщо планується поїздка з дітьми, потрібно дозвіл на їх виїзд, завірене нотаріусом, копія та оригінал свідоцтва про народження.

Ціна шенгенської візи включає консульський збір і залежить від виду візи і терміновості оформлення. Збором і подачею документів для отримання візи можна займатися самостійно або довірити процес посередницької організації, істотно заощадивши свій час.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.8 / 5 ( 41 голос ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии