lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Шенгенская виза цена
Шенгенская виза цена

Шенгенская виза цена. Шенген бизнес виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для бизнес шенген визы и в какие сроки можно уложиться, стоимость? Стандартный пакет документов для шенгенской  бизнес визы в Польшу.

Шенгенська віза ціна

Вітаю вас шановні читачі! Багато хто з нас хочуть відправитися куди-небудь на відпочинок до Європи, при тому швидко і без проблем. Але для країн СНД, в тому числі і нашої України, точніше для жителів цих країн, для того щоб в’їхати на територію Європейського угоди, ще його називають Шенгенською угодою, потрібно шенгенська віза. Список країн, які входять до шенгенської візи, досить великий. У нього входять такі країни як Бельгія, Франція, Ісландія, Португалія, Австрія, Іспанія, Італія, Греція, Німеччина, Польща, Швейцарія, Чехія, Естонія та безліч інших країн на найближчих територіях. Відразу скажу про те, що офіційна вартість шенгенської візи не дуже велика — вона становить близько 35 євро. У цю вартість включено всі процедури підготовки документів. Ця віза дає право на вільне і необмежене руху і переміщення абсолютно по всіх країнах входять до списку шенгенської візи. Але варто пам’ятати, що обмежити туриста в його переміщеннях, може тільки одне: необхідність відвідування тієї країни, якої була вам видано візу. Так само, при бажанні, перед отриманням візи ви можете проконсультуватися з фахівцями, які детально пояснять вам правила, і допоможуть при підготовці документів. Перед тим як ви почали готуватися до поїздки, варто відразу дізнатися про терміни дії цієї візи.

Розглянемо одну ситуацію.  Шенгенская виза цена. Наприклад вам була видана шенгенська віза посольством Італії в Україні, приблизно на 1 рік. Але ви спочатку вирішили відправитися подивитися на Францію, потім на пару місяців до Фінляндії. Тобто в загальному ви відвідали дві країни. Для того, щоб потім у вас не виникло проблем з посольством, ви зобов’язані відвідати країну, посольство якої, видало вам візу. Тобто, ви повинні відвідати Італію, вже не менше 3 разів. Це важливе правило.
Ну, в загальних рисах про шенгенську візу ви дізналися. Сподіваюся, стаття буде вам корисна! Успіхів!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.8 / 5 ( 41 голос ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии