Домой / Виза / Шенгенская виза срочно
Шенгенская виза срочно

Шенгенская виза срочно. Как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Шенгенська віза терміново

Польща є межує з Україною країною, зі схожим менталітетом і спільною історією. Саме ці причини лежать в основі того, що відвідування Польщі для українських туристів цілком природно і бажано. Посольство Польщі дуже лояльно ставиться до наших туристам, проблем в отриманні віз для відвідування країни практично немає. Польща входить в число країн Шенгенського союзу, тому громадяни України можуть оформити шенгенську візу для відвідування Польщі.

Процедура отримання візи в польському консульстві спрощена в зв’язку з зацікавленістю Польщі в наших туристах. Для оформлення шенгенської візи досить звернутися на офіційний сайт консульства. На головній сторінці сайту можна ознайомитися з типами віз і списком необхідних для їх оформлення документів. Варто пам’ятати, що з моменту подачі документів до оформлення шенгенської візи потрібен час. Термін оформлення займає 4 робочих дня. Однією з поширених помилок туристів є неправильний розподіл пріоритетів при оформленні — спочатку варто призначити дату здачі документів для точного розрахунку необхідного часу оформлення і планування виїзду, і тільки потім почати збирати документи. Призначити дату подачі документів слід там же на офіційному сайті консульства. Шенгенская виза срочно.

На цьому ж сайті вам буде необхідно заповнити та зареєструвати анкету. Анкета являє собою стандартний формуляр і складнощів з її заповненням виникати не повинно. Варто пам’ятати лише один нюанс — анкета заповнюється латиницею. Питання стандартні і труднощі може викликати тільки перший пункт «дані приймаючої сторони» — в цьому пункті можете сміливо вказати реквізити заброньованого готелю. Заповнений бланк слід зареєструвати онлайн, потім роздрукувати. При друку обов’язково потрібно роздрукувати останню сторінку зі штрих-кодом — це важливо!

Після призначення дати подачі документів і реєстрації анкети можна приступити до збору пакету документів відповідно до списку, зазначеному для обраного типу візи. Будь-яких незвичайних і дивних довідок ніхто у вас не зажадає, але список поданих документів повинен бути повним, щоб уникнути непорозумінь. Тобто вказано в списку, що потрібно надати ксерокопії всіх сторінок паспорта, значить потрібно зробити копії всіх сторінок, а не тільки звичних першої, третьої і прописки. Всі непотрібні документи представник посольства відсіє сам при прийомі.

Відсоток відмов у видачі Шенгенської візи в Польському консульстві мінімальний. Успішного Вам оформлення і приємною туристичної поїздки!

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о