lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Шенгенская виза документы.
Шенгенская виза документы.

Шенгенская виза документы. Шенгенская виза, как ее правильно оформить , какие документы необходимо собрать для визы и в какие сроки можно уложиться?   Как правильно открыть шенгенскую визу, а также с чем придется столкнуться при оформлении.  Шенгенская  виза. Стандартный пакет документов для  оформления шенгенской визы .

Шенгенська віза документи

Сьогодні багатьом громадянам відомо Польща входить до складу Шенгенської угоди. І тому щоб туди відправиться громадянам України необхідно в Консульство Польщі подати ряд документів, для оформлення та отримання шенгенської візи. В першу чергу необхідно приготувати закордонний паспорт, який ще буде дійсний близько трьох місяців після закінчення Вашої поїздки. Також необхідно надати три кольорові фото розміром 3,5х4,5 см, довідка з місця роботи на якій вказана Ваша посада, заробітна плата, трудовий стаж, адреса підприємства або фірми, контактний телефон організації, підпис начальника і звичайно ж штамп. Також необхідно надати ксерокопію паспорта громадянина України, свідоцтво про народження дітей, одруження, і власності на житло.

Коли всі перераховані вище документи для отримання шенгенської візи вже будуть готові, надайте сюди ще бланк про заброньований готель, в якому Ви будете проживати. Також не забудьте забронювати квитки туди і назад. Коли вже зберете всі необхідні документи, не забудьте одну дуже важливу річ, а саме під час перебування в шенгенській зоні, врахуйте щоб у Вас був на руках страховий поліс. Він повинен бути без франшизи і сума премії становитиме повинна не менше 30 000 євро. Так хочемо зауважити одну проблему якщо з Вами в Польщу Едіт хто небудь з дітей необхідно надати свідоцтво про народження, а до нього потрібно прикріпити дві його фотографії і звичайно ж розписка одного з батьків про згоду.  Шенгенская виза документы.

Ось власне всі потрібні документи зібрані, тепер за допомогою мережі інтернет зайдіть на сайт консульства або посольства Польщі та скачайте потрібну Вам анкету. Заповнювати цю анкету необхідно англійською мовою або латинськими літерами. Після всього цього необхідно записатися на прийом в Польське консульство або візовий центр цієї країни. Якщо тут попереднім записом не існує, то можна буде прийти самостійно і без будь-яких зусиль відстояти в черзі і при цьому дочекатися свого прийому. При собі потрібно обов’язково мати всі необхідні документи, страховий поліс, анкету і звичайно ж фотографії. Коли все це здасте, Вас попросять сплатити консульський збір, але іноді ще й до того ж сервісний збір. Після всього цього Вам лише залишається чекати шенгенську візу. І ми впевнені на сто відсотків при дотриманні всіх правил підготовки документів Ви шенгенську візу отримаєте, без будь-яких труднощів. Але, а ми хочемо побажати Вам удачі у всьому !!!

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.8 / 5 ( 41 голос ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии