lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Шенгенская виза для граждан Украины
Шенгенская виза для граждан Украины

Шенгенская виза для граждан Украины.  Шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской визы в Польшу.

Шенгенська віза для громадян України

Шенгенська віза — документ, що дозволяє вільно подорожувати країнами, які є учасниками Шенгенської угоди. В даний час таких країн налічується 23 і кілька з них стоять на черзі. Всі ці країни знаходяться в Європі.

Багато хто думає, раз шенгенська віза дає доступ майже до всієї Європи, то вона буде мати позамежну вартість і щоб її отримати потрібно бути відомою людиною зі зв’язками. Можливо, так і було років 10 тому, але зараз ця віза буде по кишені майже будь-якому громадянину України, а її безпосереднє отримання і оформлення всіх документів займе не більше тижня. Шенгенская виза

При отриманні шенгенської візи варто пам’ятати, що потрібно завжди говорити тільки правду. Якщо вас запитують про вашому працевлаштуванні, а ви працюєте без офіційного оформлення, то так і скажіть: «Гроші є, а роботи немає». Уже все посольства знають яка ситуація в Україні з працевлаштуванням і вони зрозуміють, що ви маєте на увазі.

Отже, існує 4 головних правила, які слід врахувати, коли будете отримувати візу:

Перше, і найголовніше правило: зробити все самостійно. Краще витратити один вечір на оформлення всіх документів своїми руками, ніж віддати кілька сот доларів тільки тому, що вам було лінь вникнути в суть написаного. Це також допоможе вам краще розібратися в самому процесі оформлення візи і в наступний раз вам буде набагато легше її отримувати.
Надайте консульству якомога більше інформації і не обурюється, що вони лізуть у ваше життя. Два питання, які хвилюють кожне консульство, це «Яка мета вашої поїздки?» І «Який ваш достаток і ким ви працюєте?». Відповідайте на обидва ці питання гранично чесно, бо брехня може обернутися вам неможливістю отримати шенгенську візу протягом 5-10 років.
В яку країну збираєтеся їхати, в той консульство і подавайте документи. Якщо ви плануєте відвідати кілька країн, подавайте заявку в ту, де пробудете найдовше. Це правила самого шенгену.
І останнє правило: ніякого песимізму! Ви повинні йти в посольство з повною впевненістю в тому, що ви зможете отримати бажану візу. Чомусь багато українців йдуть в посольство з видом провинилися школярів, в очікуванні догани від директора. Ні, відкиньте всі ці думки .

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.8 / 5 ( 41 голос ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии