Домой / Виза / Шенгенская виза через Польское консульство
Шенгенская виза через Польское консульство

Шенгенская виза через Польское консульство.  Какие документы необходимо собрать для визы и в какие сроки можно уложиться?   Как правильно открыть шенгенскую визу в Польшу через консульство, а также с чем придется столкнуться при оформлении.  Стандартный пакет документов для  оформления шенгенской визы в Польшу.

Шенгенська віза через Польське консульство

Отримати шенгенську візу можна в посольстві будь-якої країни, на яку поширюються умови Шенгенської угоди. З цього випливає наступне питання: «То де ж буде найзручніше оформити бажану візу українцю?». Найпростіше це робити в країнах,
які є сусідами України. Вони, як правило, мають більше кількість посольств на території вашої країни і надають певні пільги при отриманні візи. У цій статті мова піде про Польщу, тому що за кількістю шенгенських віз, щорічно видаються українцям, вона є безумовним лідером.
Шенгенську візу в Польщу отримати можна в десятці міст України. Якщо не хочете провести третину життя в черзі, найкраще буде зробити це в якому-небудь невеликому містечку, а не як всі в Києві. Нижче буде наведено перелік найважливіших порад, які полегшать вам завдання отримання шенгенської візи через Польщу.
Насамперед виберіть дату подачі заявки. Багато недосвідчених туристи роблять таку помилку: вони спочатку збирають всі необхідні документи, а потім платять за терміновий розгляд документів, тому що все найближчі дні, в які можна було подати документи, вже зайняті. Шенгенская виза через Польское консульство
Заздалегідь ознайомтеся з тим, що вам належить заповнити в анкеті,
тому що безпосередньо в консульстві у вас на це буде тільки годину, по закінченню якого анкета буде анульована. Заповнювати її, до речі, можна виключно буквами латинського алфавіту. Якщо ви коли-небудь заповнювали анкети для шенгенської візи в посольствах інших країн, то тут ви нічого нового не побачите.
Зберіть і заповніть всі необхідні документи самостійно. У чому плюс такого підходу? Як то кажуть, «якщо хочеш зробити щось добре, зроби це сам». Ви будете на 100% впевнені в тому, що взяли всі документи і ніхто вас не дурить, намагаючись витягнути для себе ще грошей. Повірте, заповнити всі ті документи буде зовсім не складно!
Не довіряйте забобонам. Отримувати шенгенську візу до Польщі українцям нітрохи не складніше, ніж громадянам будь-якої іншої країни. Процедура оформлення візи — не більше, ніж процес відсіювання людей з недобросовісними намірами. Якщо ж у вас нічого такого немає, то і не варто переживати про свої шанси отримання заповітної візи.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о