Домой / Виза / Шенгенская виза через Польское консульство
Шенгенская виза через Польское консульство

Шенген виза через Польское консульство. Как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской визы в Польшу.

Шенгенська віза через Польське консульство

Отримати шенгенську візу можна в посольстві будь-якої країни, на яку поширюються умови Шенгенської угоди. З цього випливає наступне питання:  «Так де ж буде найзручніше оформити бажану візу українцю?». Найпростіше це робити в країнах, які є сусідами України. Вони, як правило, мають більше кількість посольств на території вашої країни і Предоставляютя деякі пільги при отриманні візи. У цій статті мова піде про Польщу, тому що за кількістю шенгенських віз, щорічно видаються українцям, вона є безумовним лідером. Шенгенская виза через Польское консульство.

Шенгенську візу в Польщу Отримати можна в десятці міст України. Якщо не хочете провести третину життя в черзі, найкраще буде зробити це в якому-небудь невеликому містечку, а не як всі в Києві. Нижче буде наведено перелік найважливіших порад, які полегшать вам завдання отримання шенгенської візи через Польщу. Виза в Польшу

Насамперед виберіть дату подачі заявки. Багато недосвідчених туристи роблять таку помилку: вони спочатку збирають все Необхідні документи, а потім платять за терміновий розгляд документів, тому що все найближчі дні, в які можна було подати документи, вже зайняті.
Заздалегідь ознайомтеся з тим, що вам належить заповнити в анкеті, тому що безпосередньо в консульстві у вас на це буде тільки час, по закінченню якого анкета буде аннулирований. Заповнювати її, до речі, можна виключно буквами латинського алфавіту. Якщо ви коли-небудь заполняли анкети для шенгенської візи в посольствах інших країн, то тут ви нічого нового не побачите.
Зберіть і заповніть всі потрібні документи самостійно. У чому плюс такого підходу? Як то кажуть, «якщо хочеш зробити щось добре, зроби це сам». Ви будете на 100% впевнені в тому, що прийняли всі документи і ніхто вас не обманює, Намагаючись витягнути для себе ще грошей. Повірте, заповнити всі документи буде зовсім не складно!

Отримувати шенгенську візу до Польщі українцям нітрохи НЕ складніше, ніж громадянам будь-якої іншої країни. Процедура оформлення візи — не більше, ніж процес відсіювання людей з недобросовісним намірами. Якщо ж у вас нічого такого коментарі, то і не варто переживати про свої шанси отримання заповітне візи.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о