lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Шенгенская мульти виза в Польшу: лучше проконсультироваться
Шенгенская мульти виза в Польшу: лучше проконсультироваться

Мультивиза в Польшу — что это? Мультивиза в Польшу. Какие бывают типы мультивиз. Длительность   Шенгенской мультивиз. Необходимые документы для оформления шенгенской мульти визы.

Шенгенська мульти віза в Польщу: краще проконсультуватися

Багато туристів просто мріють отримати шенгенську візу до Польщі. У кожного може бути своя мета, наприклад, просто приїхати в країну заради того, щоб подивитися на визначні пам’ятки і приємно провести час. Хтось приїжджає із зовсім іншою метою — по важливій роботі, а хтось до своїх родичів. Загалом, незалежно від того, яка мета є у людини, він все-таки горить бажанням отримати шенгенську мульти візу в Польщу. Але що ж у ній такого особливого? Можна почати хоча б з того, що при поданні документів до Польщі з метою короткого візиту, Ви отримуєте шенгенську мульти візу, яка дозволяє відвідувати не тільки Польщу, а й інші держави Шенгенської угоди.

Спочатку варто розібрати те, які все-таки документи потрібно подавати, щоб отримати ласий шматочок.

По-перше, Ви повинні мати закордонний паспорт, який буде залишатися дійсним не менше, аніж 90 днів з моменту виїзду з Шенгенської країни — Польщі.

По-друге, Вам знадобиться принести свій старий закордонний паспорт або ж копії його сторінок.

По-третє, зробіть дві кольорові фотографії на білому фоні, розмір 3,5х4,5 сантиметри, бажано на дуже щільною глянцевому папері високої якості. Шенгенская мультивиза в Польшу

По-четверте, Вам обов’язково потрібно буде мати з собою опитувальний лист і довідку з місця Вашої роботи.

По-п’яте, майте з собою копію сторінок іншого паспорта, який, як правило, називають внутрішнім.

Шостий документ, дуже важливий — це відксерокопіювати квитки до Варшави (на жаль, але це потрібно для мульти віз до Польщі).

І останнє — це анкета, яка повинна бути заповнена!

По правді кажучи, отримати шенгенську мульти візу в Польщу не дуже просто, але і не сказати, що дуже важко. Відмовляють в отриманні шенгенської мульти візи в Польщу все-таки частіше, ніж в Болгарію, Великобританію, наприклад, або до Франції. Найчастіше причина відмови полягає в тому, що документи знаходяться не в порядку. Як приклад можна навести випадок, коли консульство відмовляло через те, що в людини не вистачає визначених документів або десь є невірне заповнення.

Багато людей часто хвилюються з цього приводу, боячись отримати відмову. Але перш, ніж подавати своїм документи на отримання мульти візи подібного типу в Польщі, Ви зможете проконсультуватися з фахівцями різних компаній, яку допоможуть Вам привести документи в порядок. До речі кажучи, таких компаній дуже багато в Україні, відповідно, звернувшись за допомогою до них, Ви зможете отримати заповітну шенгенську мульти візу в Польщу.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.9 / 5 ( 63 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии