Домой / Виза / Шенгенская бизнес виза в чистый паспорт.
Шенгенская бизнес виза в чистый паспорт.

Шенгенская бизнес виза в чистый паспорт. Оформление годовой шенгенской визы. Как оформить все документы на шенгенскую визу в чистый паспорт. Необходимые документы для оформления шенгенской  бизнес визы в чистый паспорт.

Шенгенська бізнес віза в чистий паспорт

Ви давно мрієте з’їздити в Європу або збираєтеся, нарешті, в іншу країну по роботі? У вас в планах стоять ділові переговори по збільшенню бізнесу, або ви — учасник бізнес заходи? Тоді вам знадобиться шенгенська бізнес віза.

Завдяки роботі багатьом туристичним компаніям, вам не доведеться самим займатися оформленням візи. Допомога грамотних фахівців збільшує всі шанси отримання шенгенської візи за швидкий термін. Вона є чудовою нагодою побувати в Польщі по роботі і поєднати роботу з приємними прогулянками і міні-екскурсіями по місту. Шенгенская бизнес виза в чистый паспорт 

Оформлення бізнес візи в Польщу займається всього 2 тижні. Якщо вам необхідно терміново оформити її, тоді є можливість зробити за три робочих дні. Ціна залежить від часу знаходження в країні і типу візи.

Тепер українцям стало набагато простіше отримати польську бізнес візу. Щоб її отримати, потрібно піти до посольства Польщі та подати наступні документи:

1) Паспорт;

2) Анкета;

3) Фотографія;

4) Страховка;

5) Сплачена бронь готелю;

6) Запрошення від бізнес-партнерів.

Якщо ви відправляєтеся до Польщі у справах, тоді обов’язково потрібно надати оригінал листа-запрошення. А ось для туристів знадобиться тільки бронь готелю.

Раніше українці повинні були приносити ще додатковий пакет документів з роботи, де повинна бути інформація про заробітну плату, довідку з банку, дублікат трудової книжки та ще багато всяких документів. Зараз все це не потрібно для отримання довгоочікуваної візи.

Польська бізнес віза вважається прекрасною альтернативою важкодоступного варіанту, адже багатьом людям посли не відчиняють інший варіант візи, прискіпливо розглядаючи їх документи і шукаючи якусь «закорючку». Віза в Польщу дозволяє побувати в різних країнах, що знаходяться в зоні Шенген, і дає унікальну можливість відвідати всі країни Євросоюзу.

Бажаємо вам удачі в переговорах з вашими бізнес-партнерами, а в перервах між ними насолодитися чудовими прогулянками по місту.

Смотрите также

Правила постановки на консульский учет

Правила постановки украинцев, живущих за пределами государства, на консульский учет Постановление Кабмина Украины № 85 …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о