Домой / Виза / Шенгенская бизнес виза С04

Шенгенская бизнес виза С04

Шенгенская бизнес виза С04.  Какие документы необходимо собрать для шенген визы С04 и в какие сроки можно уложиться? Как открыть шенгенскую визу в Польшу, а также с чем придется столкнуться при оформлении.  Шенгенская виза С04. Стандартный пакет документов для шенгенской визы в Польшу.

Шенгенська бізнес віза С04

Польська шенгенська віза типу С04, видається підприємцям, а також їх співробітникам або уповноваженим особам, для задоволення їх комерційних потреб на території Європейського союзу. Шенген віза С04 до Польщі, оформляється за спрощеною системою з мінімальним набором документів, через візові центри Республіки Польща, на підставі запрошення від польської сторони. Таке запрошення оформляє польський підприємець або підприємство для залучення потенційних клієнтів або зміцнення вже відбулися комерційних відносин.

З шенгенською візою С04 уповноважені представники українського підприємця або підприємств мають право здійснювати службові поїздки по всій території Європейського союзу, навіть якщо бізнес віза С04 була отримана на запрошення польської фірми. Максимально допустимий термін дії візи С04 становить 5 років.

Оформити шенгенську візу до Польщі можна, як самостійно, так і за допомогою посередників. При цьому варто врахувати те, що послуги посередника стоять певну суму грошей. Найчастіше вона знаходиться в межах двох сотень євро, без урахування того, що вимагає консульство Польщі. Також варто пам’ятати те, що далеко не всі посередники, які оформляють візи, надають якісні послуги.
На даному сегменті ринку існує ряд недобросовісних діячів або ж просто шахраїв. Тому при виборі партнера потрібно бути гранично уважним і обережним.

Бізнес віза С04, отримана незалежно для відвідування тільки польських контрагентів або партнерів, які перебувають в інших країнах Європейського співтовариства, обмежує кількість днів перебування на рівні 90 днів за шість місяців. Порушення візового коридору загрожує серйозними проблемами, як з прикордонниками, так і при подальшому зверненні в консульство. Шенгенская бизнес виза С04

Шенгенська віза С04 — шенгенська бізнес віза з правом багаторазового в’їзду і виїзду (мульти віза).
Основна вимога для безпроблемного користування шенгенською візою С04 — необхідність, при першому в’їзді до Європейського союзу, перетинати кордон Шенгенської зони через Республіку Польща.

Шенген віза С04 не обмежує її володаря при виборі транспорту, для відвідування своїх партнерів в Європі. Ви маєте право самі вирішувати на чому відправитися, на автомобілі, поїзді чи літаку. Отримати шенгенську візу С04 — це провести час з користю. Останні зміни у візовому кодексі, відкривають перед громадянами України можливість оформити шенгенську бізнес візу тип С04 на 5 років, що робить її набагато привабливіше поряд з іншими типами шенгенських віз.

Але в цілому оформлення такого виду візи здійснюється на інші терміни.
Для оформлення Шенгенської візи С04 необхідно зібрати чітко визначений державою сусідньої країни пакет документів. Він включає наступні пункти:

• Заява на отримання візи, вимоги до якого можна отримати в консульстві Республіки Польща;
• Внутрішній паспорт громадянина України разом з його завіреною копією;
• Закордонний паспорт із завіреними копіями його листів;
• Кольорові фотографії розмірів 3,5 х 4,5 сантиметрів, виконаних на білому тлі;
• Медична страховка, чинна на всій території зони Європейського Союзу, що покриває суму витрат в розмірі 30 тисяч євро;
• Консульський збір, що становить суму в 35 євро.

Так як оформити даний вид візи можуть також особи, які не є громадянами України, але перебувають на її території, визначається також додатковий перелік документів, який потрібно надати в консульство. Серед них важливо оформити довідку про доходи і документ,
підтверджує легальне перебування на території України.

Без відповідного запрошення шенгенська віза в Польщу може бути не отримана. Воно повинно в собі включати кілька пунктів, серед яких фахівці виділяють наступні:

• Інформацію, що описує діяльність фірми;
• Мета відвідування Республіки Польща;
• Час запланованого перебування в країні;
• Всі дані на осіб, які займаються співпрацею;
• Відносно здійснення процесу ідентифікації фірми.

Шанс отримати шенгенську візу до Польщі зростає, якщо в паспорті стоять інші візи в Шенгенську Зону. Це стосується, в тому числі, туристичних і робочих віз.

Існують також деякі випадки депортації українців з інших країн Євросоюзу при наявності у них візи С04. З цього випливає, що з шенгенською візою, незважаючи на те, що її оформлення було пройдено відповідним чином, при несприятливі збіги обставин, можна опинитися порушником законів ЄС.

Ситуації депортації траплялися в Чехії і Німеччини, де співробітники прикордонних служб затримували громадян України і незабаром висилали їх на батьківщину. Пов’язані такі дії були з тим, що на питання про цілі відвідування країн затримані відповідали — туризм. На думку співробітників прикордонного контролю деяких європейських держав, бізнес візи не дають права здійснення туристичних відвідувань. Саме тому такі дії українців були розцінені, як порушення візового режиму. Надалі ці громадяни з великими труднощами зможуть отримати ще раз відповідні візи, якщо їм це взагалі вдасться. Такі випадки найчастіше безпосередньо пов’язані з тим, що посередники чітко не пояснили своїм партнерам те, яким чином вони повинні себе вести в країнах ЄС, і на що конкретно вони мають право.

Дуже важливо перед тим, як шенгенська віза в Польщу С04 буде оформлена, дізнатися всі свої обов’язки і права, так як це може дуже стати в нагоді в майбутньому при різних непередбачених ситуаціях.

Будучи хоч трохи готовим до них, людині буде легше вийти з них у виграші. Даному громадянинові не буде потреби думати про те, яким чином йому відновити довіру служб Європейського союзу, оформити відповідні документи і ще раз з шенгенською візою відвідати Європу.

У деяких випадках громадянам України необхідні інші дані про оформлення документів. Тому більш детальну інформацію про те, як отримати шенгенську візу С04 до Польщі можна отримати в консульствах і посольствах даної країни, а також візових центрах у всіх містах України, де вони знаходяться. Співробітники цих установ завжди йдуть назустріч в питаннях надання останніх актуальних даних.

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …