Домой / Виза / Шенген виза в Польшу
Шенген виза в Польшу

Шенген виза в Польшу. Оформление  польской шенгенской визы. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Шенген віза в Польщу

Польща і Україна є близькими, родинними країнами не тільки за територіальним розташуванням. Ми маємо спільний кордон, взаємопов’язану історію і схожий менталітет. Ці причини служать тому, що Польща є вкрай привабливу для відвідування українцями країну. Жителі України виїжджають до Польщі для відпочинку, культурного розвитку і туристичного дозвілля, ділових відносин.

У світовій практиці прийнято, що для в’їзду на територію чужої країни потрібно оформлення візи. Польща входить в число країн Шенгенської угоди, тому для відвідування території цієї країни потрібно буде оформити шенгенську візу. Отримання шенгенської візи має на увазі ряд переваг, серед яких можливість відвідування будь-якої країни Шенгенської зони, без необхідності отримання віз в кожну з обраних країн. Необхідно лише пам’ятати кілька нюансів:

При оформленні шенгенської візи в Польщу, першою повинна бути переглянуло саме ця країна — правило першого в’їзду. Шенген виза в Польшу.
При потребі відвідування інших країн Шенгенської зони, їх перелік і маршрут необхідно буде вказати в анкеті при подачі документів на оформлення візи.

Треба зауважити, що Польща дуже лояльно ставиться до туристів з України, тому відмов у видачі Шенгенських віз практично не спостерігається. З метою отримання шенгенської візи в Польщу необхідно звернутися в консульство цієї країни.

Реєстрація анкети і призначення дати подачі документів проводиться в режимі онлайн на офіційному сайті консульства. Заповнення анкети особливих складнощів не доставляє. Єдине, що потрібно врахувати — анкета заповнюється латиницею. Можуть виникнути труднощі із заповненням першого пункту анкети «Дані приймаючої сторони». У цьому пункті слід вказати реквізити заброньованого готелю. Великим плюсом при подачі документів буде наявність куплених квитків в обидві сторони на літак, або інший вид транспорту.

Зібраний пакет документів для оформлення шенгенської візи повинен строго відповідати зазначеному на офіційному сайті переліку і бути максимально повним. Все непотрібне буде відсіяно фахівцями консульства на етапі подачі документів.

Варто пам’ятати, що оформлення шенгенської візи в Польщу триває 4 дні, цей факт потрібно враховувати при плануванні поїздки. Отримання шенгенської візи дозволяє перебувати на території країн Шенгенської зони терміном від 30 до 90 днів.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о