Домой / Виза / Сезонна робота в Польщі по збору урожаю

Сезонна робота в Польщі по збору урожаю

Сезонна робота в Польщі по збору урожаю.

З кожним роком Польща все більше і більше набирає обертів під час щорічного збору врожаю на полях і в садах. Величезна кількість фермерських угідь, теплиць і виноградників поставляють свій товар на всі ринки Європи і в країни колишнього СНД. І з кожним роком таких підприємств потрібно все більше робочих рук, так як все менше місцевого населення хочуть працювати на таких угіддях, і віддають перевагу більш кваліфіковану і високооплачувану роботу за кордоном, тому цілий рік такі вакансії присутні на ринку праці, що дає можливість українським громадянам за короткий період знайти непогану роботу в Польщі. Сезонная работа в Польше

Але природно самий пік в зборі врожаю припадає на кінець весни, літо і початок осені. Саме в цей період дозріває основний урожай, починаючи від ранніх яблук, закінчуючи пізнім виноградом. Саме ця сезонність зумовлює таку популярність даної роботи, оскільки величезна кількість молодих студентів приїжджають попрацювати на літо і заробити непогану суму, оформивши робочу візу. Хоча простий таку сезонну зайнятість точно не назвеш. Дуже часто робочий день починається рано вранці і закінчується глибоким ввечері. Працювати потрібно при будь-яких погодних умовах, і в дощ, і сильну спеку. Спеціальний одяг теж не завжди видають. Потрібно розуміти, що посидіти в тіні не вийде, потрібно безперервно і уважно збирати дозрілі ягоди полуниці на безкрайніх сонячних полях, або зривати плоди яблук з високих дерев, цілий день в русі, при цьому з собою потрібно носити кошик або ящик для фруктів або овочів. Це важка фізична праця, але при такому ритмі і вигляді роботи не створюється психологічний тиск, а це плюс.

Умови оплати залежать від кількості зібраного врожаю, і найчастіше це близько 0,5-0,6 злотих за кілограм, так що від вашої вправності залежить скільки грошей ви в підсумку заробите. Така робота строго легальна, і оформиться можна тільки з робочою візою на руках, оскільки у роботодавців просто немає часу і можливості займатися підготовкою документів для кожного бажаючого. Але при роботі на зборі врожаю в Польщі вас забезпечать безкоштовним житло, хай не з ідеальними умовами, але в крокової доступності від місця роботи, що дозволяє економити час і гроші на проїзд. Харчування залежить від кожного окремого господарства. У деяких місцях працівникам потрібно самостійно купувати продукти і готувати, але іноді харчуванням може забезпечити господар фермерства, при цьому все-таки знімаючи невелику суму з зарплати. Прогуляти робочий день просто так не вийде, оскільки тоді з вас віднімуть вартість житла за цей день.
Незважаючи на важкі умови праці і не найкомфортніші умови проживання, такий вид роботи залишається дуже популярним серед українських громадян, які шукають роботу в Польщі, маючи робочу візу, оскільки є хорошим видом заробітку для студентів і людей, які не хочуть довго перебувати за кордоном. Сезонна робота дозволяє підучити польську мову, ознайомитися з культурою та з користю провести літо, щоб в майбутньому використовувати отриманий досвід для працевлаштування з кращими умовами праці та більш високою оплатою.

О программе Константин - визовый специалист

Смотрите также

Рабочая виза в Польшу

Всего 6 шагов отделяет Вас от высокооплачиваемой работы в Европе Виза в Польшу — мы …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *