Домой / Виза / Самостоятельное оформление визы

Самостоятельное оформление визы

Самостоятельное оформление визы. Польская виза, как ее самостоятельно оформить, какие документы необходимо собрать для визы и в какие сроки можно уложиться?  Как самостоятельно открыть визу в Польшу, а также с чем придется столкнуться при оформлении.  Шенгенская виза. Стандартный пакет документов для визы в Польшу.

Самостійне оформлення візи

В наш час, діловій людині не вистачає кордонів власної країни для ведення бізнесу, і на допомогу приходить найближча європейська країна — Польща. Ця країна надає українцям безліч можливостей і перспектив для роботи і заробітку. Але для того, щоб поїхати в Польщу,
громадянам України необхідно оформити шенгенську візу або національну польську візу.
Багато людей, через незнання, думають, що процес самостійного оформлення шенгенської візи довгий і складний, але насправді це не так.

Для самостійного оформлення візи в будь-якій області України необхідно зібрати мінімальний пакет документів, який в себе включає:

1) Запрошення або виклик від польського підприємства. Запрошення може бути двох видів: для ведення господарської діяльності на території Польщі або для роботи за наймом;
2) Анкета для подачі у візовому центрі, заповнена польською, англійською або на трансліті;
3) Страховий поліс,
оформлений в акредитованій в Польському Консульстві фірмі;
4) Закордонний паспорт (дійсний не менше ніж три місяці після закінчення передбачуваної візи, і також має не менше двох чистих сторінок);
5) Внутрішній паспорт;
6) Дві фотографії (3,5 * 4,5, 80% обличчя);

Даний пакет документів дозволить вам самостійно оформити багаторазову бізнес візу.  Самостоятельное оформление визы
Як ви помітили, все не так складно і самостійне оформлення візи дозволить вам значно економити при кожній поїздці в Європу.
Але давайте детальніше розглянемо такий документ як запрошення до Польщі або виклик.
Це один з найважливіших факторів при самостійному оформленні візи. Що дає нам цей документ і як правильно його використовувати?

— Перший вид документа — бізнес запрошення призначене для ведення господарської діяльності на території Польщі. Таке запрошення діє 2 роки і відповідно дозволяє оформити мультивізу на 2-5 років.
Але будьте уважні, цей документ є дійсним для подачі тільки один раз і в період не більше трьох місяців з моменту його оформлення.

— Другий вид виклику — робоче запрошення в Польщу для роботи за наймом. Цей документ дозволяє оформити національну польську мультивізу на той період, на який видано запрошення.

Запрошення слід оформляти тільки у перевірених партнерів. Якщо у Вас немає можливості отримати виклик з Польщі, не впадайте у відчай, ми з радістю допоможемо Вам і в найкоротші терміни доставимо запрошення від польського підприємства, яке гарантовано допоможе вам самостійно оформити багаторазову бізнес візу.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *