Домой / Виза / Регистрация на визу в Польшу

Регистрация на визу в Польшу

Регистрация на визу в Польшу. Запись, регистрация, назначить дату подачи документов в визовый центр и консульство. Регистрация на шенгенскую визу. Как получить шенгенскую визу в Польшу?

Реєстрація на візу в Польщу

Всі ми любимо подорожувати. Але складності з отриманням всіх необхідних для законного подорожі документів часто змушує задуматися над тим, чи дійсно ми готові пройти через всі бюрократичні перешкоди. Пропонуємо вашій увазі детальну інструкцію отримання шенгенської візи в Польщу — розуміння механізму отримання цієї візи вбереже вас від помилок, які роблять новачки в справі оформлення віз.

Вибір дати подання заявки
Всі стикаються з такою помилкою, як невірне рішення спочатку зібрати повний пакет усіх необхідних документів, а вже потім подати заявку на отримання візи. Вступати потрібно наступним чином: спочатку подати заявку, а вже потім організовувати збір документів. Регистрация на визу в Польшу

Найбільша кількість польських віз видається саме українцям — в зв’язку з цим призначати дату подачі документів потрібно не пізніше, ніж за 2-3 до планованої поїздки місяці. Зробити це можна прямо по телефону за допомогою оператора візового центру або на сайті.

Враховуйте також і те, що вільні місця на найближчий період часу можуть бути відсутніми — бажаючих отримати візу до Польщі нереально багато.

Заповнення анкети на отримання візи в Польщу
Перед вами буде стандартна анкета, як і при отриманні будь-якої цікавить шенгенської візи. На заповнення цієї анкети у вас буде всього лише один час — якщо ви не встигнете вчасно заповнити анкету протягом відведеного часу, то ваша справа буде анульовано.

Анкету потрібно заповнювати латинськими буквами. Тому підготуватися до заповнення анкети потрібно заздалегідь, уточнивши правильне написання усіх своїх паспортних даних, інакше віза в Польщу може бути відкрита не вам, а комусь іншому.

Як оформити візу в Польщу по телефону?
У будь-якого українського громадянина є можливість залишити заявку на отримання польської шенгенської візи. Для цього необхідно:

— зателефонувати в колл-центр візового центру, телефони колл-центру вказані на сайті візового центру в розділі «Призначити дату та час подачі документів»;
— назвати оператору свої паспортні дані, включаючи офіційну прописку і реальне місце проживання в даний момент;
— назвати тип бажаної візи, кількість заявників (родичі мають право реєструвати не тільки себе, але також і інших членів сім’ї).
Після того, як оператор візового колл-центру внесе всі необхідні дані в базу, вам буде названий реєстраційний номер і дата вашого візиту до візового центру. Цей реєстраційний номер необхідно буде назвати після прибуття в візовий центр.

Оцініть корисність матеріалу

0%

Поставте 5 ★ і поділіться в соціальних мережах. Це допоможе розвитку даного ресурсу і додасть Вам величезний + в карму!

Рейтинг пользователей: 5 ( 1 Голоса)

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *