Домой / Виза / Регистрация на шенгенскую визу

Регистрация на шенгенскую визу

Регистрация на шенгенскую визу. Как пройти регистрацию на польскую визу в визовый центр. Запись, регистрация, назначить дату подачи документов в визовый центр и консульство. Регистрация на визу

Реєстрація на шенгенську візу

Сьогодні громадянам України та інших держав надається прекрасна можливість швидко отримати шенгенську візу за допомогою спеціалізованих пунктів, головне завдання яких — це своєчасний прийом анкет та швидка передача документів в Генеральне Консульство. Співробітниками Консульства вся інформація ретельно вивчається і незабаром приймається рішення про можливість отримання людиною візи.
Крім того, досить поширеним і популярним є призначення часу оформлення документів:

— за допомогою звернення в колл-центр (детальна інформація у співробітника — по телефону);
— в режимі «онлайн». Регистрация на шенгенскую визу

Для оформлення заявки в режимі «онлайн» слід виконати наступну послідовність дій:

1. Вибираємо зручне для себе час подачі необхідних документів. Для цього відвідуємо інтернет-сторінку офіційного сайту візового центру. Тут представлена ​​детальна інформація про шенгенські візи і про документи, які будуть потрібні для її відкриття. Для зазначення дати подачі пакета документів вибираємо вікно «ПРИЗНАЧЕННЯ Даті ПОДАЧІ документів». Далі піде детальна покрокова інструкція. Дотримуйтесь їй!

2. Заповнюємо, реєструємо і виводимо в друк анкету. Після внесення даних квитанції про сплату платежу і призначення відповідної дати потрібно внести всі особисті дані в меню анкети. Тут представлена ​​звичайна анкета зі стандартним переліком питань (ПІБ, дата народження і т.д.), на заповнення візових рядків якої дається не більше 30 хв. Після оформлення всіх полів, натискаємо «далі». В результаті з’являється вікно з повідомленням про виробленої реєстрації. Таким чином, візова анкета зареєстрована, після чого необхідно її роздрукувати.

3. Готуємо пакет необхідних для отримання шенгенської візи документів.

4. Подаємо підготовлені документи до візового центру. Для цього в певний день в призначений час (8.30-15.00) звертаємося до візового центру.

5. Забираємо у візовому центрі готовий паспорт із шенгенською візою.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *