Домой / Виза / Регистрация на рабочую визу

Регистрация на рабочую визу

Регистрация на рабочую визу. Регистрация на бизнес визу в Польшу. Запись, регистрация, назначить дату подачи документов в визовый центр и консульство. Регистрация на бизнес визу. Как получить бизнес визу в Польшу?

Реєстрація на робочу візу

Безпосередньо віза категорії «D» — це державний польський документ, який, в свою чергу, іменується також робочою візою до Республіки Польща. Дану групу віз потрібно оформляти персонам, метою яких, є довгострокове перебування на території Польської Республіки.

З метою того, щоб перебувати на території Польської Республіки понад 90 діб, вам буде потрібно подати спеціальний пакет документів на довгострокову візу. З метою того, щоб подати відповідні документи для отримання польської робочої візи нобхідно зареєструватися:
1. За допомогою онлайн-форми
2. Зателефонувавши в колл-центр

Реєстрація за допомогою колл-центру
Після того як ви зателефонуєте в колл-центру польського візового центру. Вам слід продиктувати оператору:
— власні паспортні дані;
— місце своєї прописки;
— мету свого візиту;
— вибираєте візу категорії «D»;
— кількість заявників.

Варто відзначити, що практично всім заявникам слід самостійно надавати власні документи на придбання візи і вже після розгляду забирати паспорт. Без особистої присутності придбання документів допустимо лише тільки за умов: батьки за неповнолітніх дітей або подружжя, один за одного, надавши при цьому внутрішній паспорт і, зрозуміло, свідоцтво про шлюб.

В результаті, співробітник візового центру вже вносить надані відомості до бази даних і повідомляє вам про час і дату подачі документів для отримання візи типу «D». До всього іншого, повідомляє особливий реєстраційний номер, який вже знадобиться вам безпосередньо при самій подачі у візовому центрі республіки Польщі. Регистрация на рабочую визу.

Реєстрація за допомогою онлайн-форми
У випадках, коли ви вибираєте онлайн реєстрацію за допомогою спеціальної форми на офіційному сайті, слід перейти до відповідного розділу сайту, вибрати тип візи — то пак категорію «D».

Також вибираємо місто в якому бажаємо подати документи і невимушено заповнити онлайн-форму, вказавши при цьому свої паспортні дані. В результаті успішної реєстрації, на ваш вказану електронну скриньку прийде підтвердження з номером реєстрації, яке необхідно пред’явити в візовому центрі при подачі документів.

Робоча віза в Польщу надає кілька прерогатив:

— Можливість влаштування на роботу в Польщі;
— Тривалий безперервне перебування в Польщі;
— Переміщення по зоні Шенгену;
Для зручності громадян України, пожадливий оформити робочу візу, представництвом Польської Республіки було відкрито на території України чимало візових регіональних центрів.

Оцініть корисність матеріалу

0%

Поставте 5 ★ і поділіться в соціальних мережах. Це допоможе розвитку даного ресурсу і додасть Вам величезний + в карму!

Рейтинг пользователей: 5 ( 1 Голоса)

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *