Домой / Виза / Регистрация на польскую визу

Регистрация на польскую визу

Регистрация на польскую визу. Регистрация на шенгенскую визу. Как пройти  регистрацию на польскую визу в визовый центр. Запись, регистрация, назначить дату подачи документов в визовый центр и консульство. Регистрация на визу.

Реєстрація на польську візу

Республіка Польща — межує з Україною європейська країна з давньою історією, перспективами співпраці в економічній сфері, високим рівнем життя. У 2007 році Республіка Польща увійшла в число учасниць Шенгенської угоди. Для відвідування країни потрібна оформлення шенгенської польської візи.

Залежно від мети візиту існує кілька типів віз:

• туристична;

• ділова (бізнес віза);

• гостьова;

• робоча;

• мультивіза.

Всі види віз видає Консульство Республіки Польща в Україні. Документи на оформлення польської візи приймають Пункти Прийому Візових Анкет (ППВА), іменовані польськими візовими центрами. ППВА розташовані в 16 містах України і обслуговують по кілька областей, що входять в окремий Консульський округ. Адреси візових центрів публікуються на офіційному сайті.

Для подачі документів на польську візу необхідно зареєструватися у відповідному місцю офіційної прописки або роботи візовому центрі і отримати спеціальний код, за яким і будуть прийматися документи. Перед реєстрацією важливо попередньо сплатити сервісний збір у банку. У квитанцію про оплату вносяться дані дійсного закордонного паспорта. Реєстрацію на подачу документів можна починати через добу після отримання квитанції з присвоєним індивідуальним номером. Зареєструватися можна 2 способами:

• on-line на офіційному сайті візового центру;

• в телефонному режимі за номерами колл-центру.

Для реєстрації на сайті візового центру потрібно зайти в розділ «Призначити дату подачі документів» і вибрати із запропонованого переліку цілей візиту подачу документів. Після вказівки кількості заявників та типу польської візи необхідно підтвердити внесені дані і вказати свою електронну адресу та пароль. Заявник також заповнює анкету, в якій зазначаються прізвище, ім’я, дата народження, паспортні дані, зручна дата і час візиту в ППВА. Після цього на вказану адресу електронної пошти приходить код підтвердження реєстрації. Регистрация на польскую визу

Процедуру реєстрації можна пройти, зателефонувавши на гарячу лінію візового центру за вказаними на офіційному сайті телефонами. Заздалегідь підготувавши необхідні документи, потрібно чітко продиктувати оператору колл-центру паспортні дані, мета візиту, тип візи. Оператор внесе дані в базу, повідомляє заявнику час і дату подачі документів і реєстраційний номер. У зв’язку зі зростаючою популярністю віз до Польщі буває досить складно зв’язатися з колл-центром протягом робочого дня (з 8.00 до 22.00). Найменш завантажені оператори в перші і останні години роботи центру.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *