Домой / Виза / Регистрация на бизнес визу в Польшу

Регистрация на бизнес визу в Польшу

Регистрация на бизнес визу в Польшу. Запись, регистрация, назначить дату подачи документов в визовый центр и консульство. Регистрация на бизнес визу. Как получить бизнес визу в Польшу?

Реєстрація на бізнес візу до Польщі

Оптимальним варіантом для відвідування Польщі підприємцям, які мають ділові контакти в цій сусідській європейській країні, є бізнес віза. Існують різні види таких віз:

• одноразова;

• багаторазова;

• короткострокова;

• довгострокова;

• індивідуальна;

• групова.

Отримання бізнес візи в Польщу проходить поетапно. Спочатку потрібно подати документи до Пункту Прийому Візових Анкет, який часто називають просто польським візовим центром. Документи в ППВА приймаються тільки за попередньою реєстрацією.

Візові центри Польщі знаходяться в 16 містах України. Кожен з них обслуговує тільки жителів певних областей, що входять в Консульський округ. Наприклад, в Києві приймаються документи від офіційно проживають або працюють в м.Києві та Київській, Черкаській, Кіровоградській і Чернігівській областях. З повним переліком візових центрів в Україні, їх адресами і територіальним розподілом областей між різними центрами можна ознайомитися на офіційному сайті візового центру Польщі в Україні. Регистрация на бизнес визу в Польшу

Зареєструватися для подачі документів можна через Інтернет або по телефону. При зверненні on-line вам запропонують заповнити анкету, в якій має бути вказано:

1. ППВА, в який ви подаєте документи.

2. Мета візиту (бізнес або службова поїздка для бізнес візи)

3. Кількість заявників і вписаних в паспорт батьків дітей.

4. Візову категорію (С — шенгенська, D — національна).

5. Ім’я та прізвище латинськими літерами.

6. Дані міжнародного паспорта (серія, номер, дата закінчення дії).

7. Дату народження.

8. Область прописки.

9. Громадянство.

10. Передбачувану дату подачі документів і час.

11. Електронна адреса для відправки підтвердження запису.

12. Контактний телефон.

Після заповнення анкети ви отримаєте на свою електронну адресу лист з підтвердженням призначеної дати подачі документів, яке можна роздрукувати. На веб-сторінці також доступна перевірка записи на подачу документів і наявності дат, доступних для реєстрації.

Якщо буде потрібно змінити або скасувати призначену дату подачі документів для отримання бізнес візи, зробити це можливо тільки в телефонному режимі не пізніше, ніж за 24 години до призначеної дати подачі документів. Колл-центр приймає дзвінки заявників з 8.00 до 22.00 з понеділка по п’ятницю. Реєстрацію по телефону можна також пройти, якщо не вдалося зареєструватися на веб-сторінці або призначена on-line дата не влаштовує заявника.

Оцініть корисність матеріалу

0%

Поставте 5 ★ і поділіться в соціальних мережах. Це допоможе розвитку даного ресурсу і додасть Вам величезний + в карму!

Рейтинг пользователей: 5 ( 1 Голоса)

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *