Домой / Виза / Розроблено новий дизайн шенгенської візи.

Розроблено новий дизайн шенгенської візи.

Розроблено новий дизайн шенгенської візи.

Розроблено новий дизайн шенгенської візи. Посли країн Європейського союзу, схвалили розроблений недавно новий дизайн наклейки-стікера для шенгенської візи.

Новий загальний дизайн шенгенської візи для короткострокових поїздок до Європи.

Посли країн Європейського союзу, схвалили розроблений недавно новий дизайн наклейки-стікера для шенгенської візи, який вклеюється в закордонний паспорт при отриманні візи.

Відповідна домовленість між послами була досягнута в середу 3 травня 2017 року. За результатами зустрічі, рішення про новий формат наклейки шенгенської візи, буде направлено до Європейського Парламенту та Ради ЄС, після дотримання необхідних процедур і закріплення цього рішення на законодавчому рівні, шенгенська віза буде виглядати по-новому.

У Раді ЄС, розглядають рішення про необхідність введення нового загального дизайну для відповідної візи, як складову комплексу заходів по боротьбі з незаконною міграцією, за допомогою якого передбачається підвищити заходи безпеки, а також впровадити нові ступені захисту, оскільки через те, що сам дизайн стікера не змінювався протягом останніх 20 років, шенгенська віза часто підробляється для проникнення на територію Шенгенської зони нелегальних мігрантів та інших небажаних осіб.

Комплекс заходів, спрямований на боротьбу з нелегальною міграцією, також включає в себе і введений 7 квітня 2017 року посилений контроль на внутрішніх кордонах країн Шенгенської угоди.

Незважаючи на внесення змін в регламент візового кодексу, а також підвищених перевірок в зонах прикордонного контролю ЄС, зараз вся увага громадян України прикута до запланованого на 11 травня 2017 року голосуванню щодо надання громадянам України безвізового режиму.

Процес лібералізації візового режиму між Європейським союзом і Україною бере свій початок ще з 2010 року, коли уряд України вперше заявило про бажання взяти на себе законодавчі зобов’язання і реформувати цілі галузі економки, щоб Європейський союз надав громадянам України можливість вільно подорожувати до Європи.

Через 7 -мь років, європейські політики офіційно визнали, що Україна успішно виконала всі взяті на себе зобов’язання і заслуговує надання безвізового режиму, без будь-яких відстрочок.

У разі позитивного голосування щодо запровадження безвізового режиму для громадян України, власникам закордонних паспортів старого зразка, як і раніше необхідна буде шенгенська віза, і скоріше за все, вклеювати будуть стікер вже нового зразка.

Крім власників паспортів без біометричних даних, віза також буде потрібно для громадян, які бажають працювати, здобувати вищу освіту або перебувати на території Європейського союзу повний рік безвиїзно.

Що потрібно.

Для громадян України, які зможуть скористатися безвізовим режимом, необхідно буде мати при собі запрошення, яке підтверджує мету поїздки, бронювання готелю, фінансові кошти з розрахунку 50 євро на добу і поліс медичного страхування. Безвізовий режим, також не надає можливість, без наявності візи відвідати Великобританію і Ірландію, хоча без проблем можна відправитися в усі країни Шенгенської угоди та країни асоційовані як учасники угоди — Швейцарія, Ліхтенштейн, Ісландія і Норвегія.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *