Домой / Виза / Разновидности визы в Польшу

Разновидности визы в Польшу

Разновидности визы в Польшу — польские визы бывают различных типов в зависимости от цели и сроков пребывания в Польше. Для граждан Украины существуют разные виды и типы виз в Польшу. Типы польских виз их различия по сроку пребывания и цели поездки. Типы польских виз. Какая нужна виза для поездки в Польшу.

Різновиди візи в Польщу

Багато хто задається питанням поїздки в Польщу. Оформивши необхідні документи, ви зможете відвідати інші країни цієї угоди, що не переробляючи їх. Справа це не дуже складне, але для цього необхідна віза в Польщу. Після цього всі шляхи для вас открити.

Слід пам’ятати про те, що в’їхати на територію іншої країни можна тільки з держави, яка видала вам візу. Інакше це може загрожувати неприємностями при майбутньому оформленні документів. Открытие визы в Польшу

Для того, щоб оформити шенгенську візу, потрібно пройти наступні етапи:

— визначити мету і тип поїздки;

— підготувати всі необхідні документи, перевірити правильність і точність заповнених анкет;

— пройти співбесіду, попередньо записавшись;

— подати в Консульство документи для оформлення візи.

Слід визначитися, яка віза в Польщу потрібна саме вам. Адже існує безліч їх різновидів, які дають ряд привілеїв. Починаючи від часу перебування, закінчуючи можливістю роботи на території країни.

Віза в Польщу розряду «D», або як її ще називають робоча віза в Польщу, є довгостроковою і називається національною візою. Вона дає можливість перебувати на території країни строком від 180 до 360 днів. Значить, ви можете перебувати в Польщі один рік без нового оформлення документів. А також, вільно подорожувати країнами Шенгену рівно половину терміну вашої візи.

Для оформлення документів необхідні:

— закордонний паспорт;

— паспорт громадянина України;

— код ідентифікаційний (копія);

— фотографія кольорова 3,5х4,5.

Робоча віза дасть вам багато привілеїв. Серед них — можливість працевлаштуватися в цій країні, можливість перебувати там досить довгий період, не турбуючись про переоформлення документів, а також свободу подорожей по всіх країнах Шенгену. Варто відзначити, що дана віза є багаторазовою. Ви зможете залишати територію країни і знову повертатися стільки, скільки вам буде потрібно. І це точно зробить ваше життя простіше, адже не потрібно буде постійно засиджуватися в кабінетах і чергах Консульства

Проверить готовность визы в Польшу

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …