Виза / Разновидности визы в Польшу
Разновидности визы в Польшу

Разновидности визы в Польшу — польские визы бывают различных типов в зависимости от цели и сроков пребывания в Польше. Для граждан Украины существуют разные виды и типы виз в Польшу. Типы польских виз их различия по сроку пребывания и цели поездки. Типы польских виз. Какая нужна виза для поездки в Польшу.

Різновиди візи в Польщу

Багато хто задається питанням поїздки в Польщу. Оформивши необхідні документи, ви зможете відвідати інші країни цієї угоди, що не переробляючи їх. Справа це не дуже складне, але для цього необхідна віза в Польщу. Після цього всі шляхи для вас открити.

Слід пам’ятати про те, що в’їхати на територію іншої країни можна тільки з держави, яка видала вам візу. Інакше це може загрожувати неприємностями при майбутньому оформленні документів. Открытие визы в Польшу

Для того, щоб оформити шенгенську візу, потрібно пройти наступні етапи:

— визначити мету і тип поїздки;

— підготувати всі необхідні документи, перевірити правильність і точність заповнених анкет;

— пройти співбесіду, попередньо записавшись;

— подати в Консульство документи для оформлення візи.

Слід визначитися, яка віза в Польщу потрібна саме вам. Адже існує безліч їх різновидів, які дають ряд привілеїв. Починаючи від часу перебування, закінчуючи можливістю роботи на території країни.

Віза в Польщу розряду «D», або як її ще називають робоча віза в Польщу, є довгостроковою і називається національною візою. Вона дає можливість перебувати на території країни строком від 180 до 360 днів. Значить, ви можете перебувати в Польщі один рік без нового оформлення документів. А також, вільно подорожувати країнами Шенгену рівно половину терміну вашої візи.

Для оформлення документів необхідні:

— закордонний паспорт;

— паспорт громадянина України;

— код ідентифікаційний (копія);

— фотографія кольорова 3,5х4,5.

Робоча віза дасть вам багато привілеїв. Серед них — можливість працевлаштуватися в цій країні, можливість перебувати там досить довгий період, не турбуючись про переоформлення документів, а також свободу подорожей по всіх країнах Шенгену. Варто відзначити, що дана віза є багаторазовою. Ви зможете залишати територію країни і знову повертатися стільки, скільки вам буде потрібно. І це точно зробить ваше життя простіше, адже не потрібно буде постійно засиджуватися в кабінетах і чергах Консульства

Проверить готовность визы в Польшу

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Запись в визовый центр Польши

Как зарегистрироваться в визовый центр Польши

5 / 5 ( 31 голос ) Как зарегистрироваться в визовый центр Польши Для того …

Подписаться
Уведомление о
guest
7 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Света
Света
18 днів назад

Здравствуйте! У меня приглашение на 4 мес. А тут написано, что рабочую визу дают сроком на пол года минимум. Какую визу тогда оформлять?

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Света
18 днів назад

На 4 тоже дадут, а вот на 3 месяца уже нет, не дадут.

Светлана
Светлана
2 років назад

Скажите,пожалуйста,я работала в 2017 году по визе.Сейчас жду приглашения от работодателя уже 3 нед.Говорит выслал заказным письмом.В случае,если не получу,смогу ли я заехать каким-то образом по безвизу.Какие документы нужно?Нужна ли бронь в гостиннице и обратный билет на границе.В Польше моим оформлением займется работодатель.Спасибо.

Влад
Влад
2 років назад

Здравствуйте, я въехал в Польшу по безвизу (осталось 40 дней) и у меня есть действующая полугодовая Виза (приглашения нет, только Виза) до 04.08.18 могу ли я по ней выехать или надо через 40 дней выехать по биометрии

Евгений
Евгений
3 років назад

Рабочая виза в Польшу это официальное перебывание и работать легально можно