Домой / Виза / Легальне працевлаштування в Польщі для українців

Легальне працевлаштування в Польщі для українців

Легальне працевлаштування в Польщі для українців.

Введено нові правила працевлаштування в Польщі для українців та інших іноземців.

Робоча віза в Польщу для українців.

Перевага роботи з візою для Українця.

Оформлення робочої візи.

Працюючи офіційно по польській візі, в 2017 році українці отримуватимуть не менше поляків.

З 1 січня 2017 року Польщі почав діяти нормативно-правовий акт, відомий як директиви щодо працевлаштування іноземців.

Згідно з постановою, були внесені зміни в бік спрощення порядку прийому на роботу, а найголовніше — введений параграф про зрівняння умов роботи і оплати праці між польськими та іноземними робітниками. Польська віза стала головною умовою, що забезпечує отримання таких благ. Більшість членів уряду Республіки Польщі вважають, що нововведення стане відмінним стимулом для легалізації діяльності працівників з-за кордону і в першу чергу — для Українців.

В інтерв’ю для одного варшавського видання міністр сім’ї, праці і соціальної політики Елжбета Рафальська заявила:

«Ми щиро сподіваємося, що нові правила щодо нівелювання зарплат поляків і українців стануть саме тією обставиною, яке спонукає працівників з України уважніше ставитися до оформлення польських віз. Ця ініціатива , прийнята до реалізації ще міністром Станіславом Шведом, тепер отримала своє практичне втілення «.

Польська віза для українців відкриває широкі перспективи. Необхідно враховувати той факт, що в минулому році понад 1 мільйон українських громадян були зайняті в економічній діяльності на території Польщі. Цього року експерти вважають, що число може вирости на 40-50%, і все завдяки параграфу про зрівняння зарплат. Сприяти процесу безсумнівно буде і нескладний порядок отримання польських віз.

«Наше головне завдання — насичення економіки робочими руками. Не варто сподіватися, що нізкомотівірованние люди зможуть це зробити в тій мірі, в якій це необхідно», — повідомив віце-прем’єр і міністр розвитку Польської республіки Матеуш Моравецкій. »

Польська віза

Польська віза стане ключем для забезпечення добробуту і стабільного життя іноземних, в першу чергу — українських, робочих. Ліквідувавши розрив у зарплатах, ми сподіваємося на ефективну працю всіх працівників».

Сприятливий вплив директиви відзначають і в міністерстві фінансів. Там вважають, що масове оформлення польських віз українцями, стабілізує і виведе з тіні велику кількість грошей для бюджету — у вигляді податків. У приватних бесідах чиновники з державної установи зазначають, що міністр Павло Шаламаха відверто задоволений процесами, що відбуваються. Високопоставлений чиновник анітрохи не стурбований відтоком грошей за кордон, які виводять ті ж українські працівники, так як скарбниця в повній мірі насичується податковими відрахуваннями.

Нагадаємо, що за 2016 рік заробітчани переказали в Україну близько 3 мільярдів євро. Втім, ці дані лише приблизні і базуються на неповних поки статистичних викладках, тому сума може ще й збільшитися після закінчення підрахунків.

Те, що польська віза відкриває відтепер прекрасні перспективи для українських працівників не заперечується і на регіональному рівні. Президент міста Ополе, центру Опольського воєводства, Аркадіуш Вишневський зазначив в інтерв’ю місцевим ЗМІ: «У нашому регіоні традиційно висока частка української робочої сили. Це пояснюється багатьма об’єктивними факторами. З набранням чинності нововведень міністерства праці та соціальної політики, докорінно повинна змінитися ситуація на ринку працевлаштування. У нашому випадку — це великий плюс «.

Скористатися такими привабливими умовами зможуть лише ті українські працівники, які не упустять можливість оформити польські візи. Польські чиновники впевнені, що легалізація трудових відносин є взаємовигідним процесом, як для польської держави, так і для іноземних робітників.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *