lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Работа в Польше
Работа в Польше

Как оформить рабочую визу? Запись, регистрация, назначить дату подачи документов в визовый центр и консульство. Работа в Польше.  Как получить рабочую  визу в Польшу? Необходимые документы для получения рабочей визы.

Робота в Польщі

З кожним роком все більше українців їдуть на роботу в Польщу, а значить, стикаються з отримання польської візи. Це пояснюється тим, що, в свою чергу, польські фахівці вважають за краще заробляти гроші в західній Європі і виїжджають з країни туди. На сьогоднішній день жителі України можуть в’їжджати до Польщі на підставі запрошення на роботу (Освядченя). Для того щоб влаштуватися легально на роботу в Польщі необхідно виїжджаючи мати відповідний дозвіл польського уряду. Такий дозвіл дає право отримати польську візу на роботу протягом 180 днів. Така віза називається національною, в ній вказується конкретне місце і термін перебування в країні.

Щоб мати можливість кілька разів перетинати кордон, краще оформити відразу мультивізу. Вона практично нічим не відрізняється від першої польської візи. І дає можливість неодноразово в’їжджати в країну. Потрібно тільки вказати відповідні наміри при оформленні анкети. Додатково можна оформити спеціальний дозвіл на роботу (Zezwolenia), який дозволяє працювати на території Польщі іноземним громадянам.   Работа в Польше.  Воно дає можливість отримати громадянам України річну польську візу. Таку візу можна буде в подальшому продовжити. Термін отримання такої візи набагато довше близько 45 днів. Для того щоб оформити обидві польські візи необхідно надати в консульство строго тільки оригінали запрошень конкретної фірми або компанії. Запрошення видається тільки на фірмовому бланку польської компанії, де вказуються мета, термін поїздки, ПІБ запрошуваного, його паспортні дані, адреса і дата народження. На даний момент в Польщі можна знайти офіційну роботу і при цьому не потрібно жодної ліцензії на трудову діяльність. Головна умова при прийнятті на роботу в Польщі наявності проставленою робочої візи.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.9 / 5 ( 73 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі