lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Рабочая виза в Польшу
Рабочая виза в Польшу

Рабочая виза в Польшу. Польская виза категории D, как ее получить, какие документы необходимо собрать для визы и в какие сроки можно уложиться?  Как открыть рабочую визу в Польшу, а также с чем придется столкнуться при оформлении. Рабочая шенгенская виза класс D.

Робоча віза в Польщу

Робоча віза в Польщу — це відмінний варіант для людей, що займаються тією чи іншою роботою на території цієї країни. Але тоді виникає питання, як же отримати таку візу і які у неї є переваги? На жаль, подібну візу отримати за тиждень і навіть за кілька місяців просто неможливо.
Доведеться почекати близько півроку, можливо, навіть рік. Варіант того, що Ви отримаєте візу швидко, малоймовірний. Як правило, на яке проміжок часу буде оформлена дана віза, залежить від режиму Вашої роботи в Польщі. Існує короткочасна віза, яка триває менше, ніж три місяці, а існує і довга, яка триває більше трьох місяців. Віза зазвичай видається польським консульством. Це означає, що Ви весь термін повинні знаходитися виключно на території Польщі. Виїжджати в інші країни категорично забороняється. Може бути, це перевага, а може бути — недолік, але факт залишається фактом.

Робочу візу в Польщу дістати не так-то просто, як може здатися на перший погляд, бо Вам дійсно доведеться попітніти і побігати, збираючи всі необхідні документи. Список документів досить великий. Він включає в себе: Ваш паспорт, біометричний фото, повністю заповнений, а також підписана Вашою рукою заяву, медичну страховку, а також спеціальні підтверджуючі документи (в них має говоритися про те, що у Вас є певна мета для приїзду до Польщі, що у Вас є необхідні гроші тощо). Рабочая виза в Польшу

На жаль, процес отримання робочої візи в Польщу не можна назвати приємним. Більш того, можна сказати, що він сильно тріпає нерви багатьом людям, особливо занадто емоційним. Вам доведеться попітніти, щоб домогтися отримання візи. А взагалі, найоптимальніший варіант — це те, що Ви зможете звернутися до професійних компаніям, що надають допомогу. Фахівці знижують ризик отримати відмову в отриманні робочої візи в Польщу, до того ж, Ви витратите менше часу і нервів, а також Ви будите впевнені, що люди Вам допомагають досвідчені і просвітлені в даній області.

Робоча віза в Польщу і її отримання — це процес не з легких, тому наберіться терпіння. Якщо віза Вам дійсно потрібна, почекайте трохи, зверніться до професіоналів, і Ви отримаєте її.
Така віза дозволяє працювати в різних компаніях згодна договором і не тільки (залежить від терміну), а також можливе подальше продовження візи, але знову ж таки, все залежить від терміну роботи.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.9 / 5 ( 73 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
10 Комментарий
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Оксана
Оксана
1 рік назад

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, в мене є запрошення для відкриття візи, але хочу поїхати до праці по безвізу,не відкриваючи візу. Чи можливо так?

Максим
Максим
2 років назад

Здравствуйте, я успешно отработал 2 месяца по визе D. Приехал домой в киев на неделю. Но забыл оригинал приглашения у работодателя, имею с собой только копию. Могу ли я спокойно ехать через неделю в Польшу с копией а не оригиналом приглашения? Спасибо.

Мария
Мария
2 років назад

Здравствуйте,можно ли ехать в Польшу по приглашению от одной фирмы,а на месте переделать у другой фирмы на другую вакансию,что будет с первым приглашением и не внесут ли в черный список,если мы не явимся к работодателю который нам прислал приглашение для визы?

Анна
Анна
2 років назад

Здравствуйте. Можно узнать сроки изготовления срочной рабочей визы ?

Александр
Александр
2 років назад

Доброго времени суток! Накопилось много вопросов буквально за час приёма документов у визовом центре.Через которое время я могу повторно оплатить консульский сбор? Прописан в полтавской обл, платил в Киеве, в банке спросили где будете подавать документы, сказал в Киеве, ну естественно здесь а где де ещё! И никто даже словом не обмолвился что нельзя мне с Киева подать! Теперь планирую в Харькове. Далее, сказали у ВЦ купить страховку на месяц, ( еду туда на 165дней) почему на месяц не понятно, купил! Коридор у страховки 4 месяца, а теперь как это получается что я визу получу только где-то через месяц а… Детальніше »