Домой / Виза / Рабочая виза в Польшу

Рабочая виза в Польшу

Рабочая виза в Польшу. Польская виза категории D, как ее получить, какие документы необходимо собрать для визы и в какие сроки можно уложиться?  Как открыть рабочую визу в Польшу, а также с чем придется столкнуться при оформлении. Рабочая шенгенская виза класс D.

Робоча віза в Польщу

Робоча віза в Польщу — це відмінний варіант для людей, що займаються тією чи іншою роботою на території цієї країни. Але тоді виникає питання, як же отримати таку візу і які у неї є переваги? На жаль, подібну візу отримати за тиждень і навіть за кілька місяців просто неможливо.
Доведеться почекати близько півроку, можливо, навіть рік. Варіант того, що Ви отримаєте візу швидко, малоймовірний. Як правило, на яке проміжок часу буде оформлена дана віза, залежить від режиму Вашої роботи в Польщі. Існує короткочасна віза, яка триває менше, ніж три місяці, а існує і довга, яка триває більше трьох місяців. Віза зазвичай видається польським консульством. Це означає, що Ви весь термін повинні знаходитися виключно на території Польщі. Виїжджати в інші країни категорично забороняється. Може бути, це перевага, а може бути — недолік, але факт залишається фактом.

Робочу візу в Польщу дістати не так-то просто, як може здатися на перший погляд, бо Вам дійсно доведеться попітніти і побігати, збираючи всі необхідні документи. Список документів досить великий. Він включає в себе: Ваш паспорт, біометричний фото, повністю заповнений, а також підписана Вашою рукою заяву, медичну страховку, а також спеціальні підтверджуючі документи (в них має говоритися про те, що у Вас є певна мета для приїзду до Польщі, що у Вас є необхідні гроші тощо). Рабочая виза в Польшу

На жаль, процес отримання робочої візи в Польщу не можна назвати приємним. Більш того, можна сказати, що він сильно тріпає нерви багатьом людям, особливо занадто емоційним. Вам доведеться попітніти, щоб домогтися отримання візи. А взагалі, найоптимальніший варіант — це те, що Ви зможете звернутися до професійних компаніям, що надають допомогу. Фахівці знижують ризик отримати відмову в отриманні робочої візи в Польщу, до того ж, Ви витратите менше часу і нервів, а також Ви будите впевнені, що люди Вам допомагають досвідчені і просвітлені в даній області.

Робоча віза в Польщу і її отримання — це процес не з легких, тому наберіться терпіння. Якщо віза Вам дійсно потрібна, почекайте трохи, зверніться до професіоналів, і Ви отримаєте її.
Така віза дозволяє працювати в різних компаніях згодна договором і не тільки (залежить від терміну), а також можливе подальше продовження візи, але знову ж таки, все залежить від терміну роботи.

Оцініть корисність матеріалу

0%

Поставте 5 ★ і поділіться в соціальних мережах. Це допоможе розвитку даного ресурсу і додасть Вам величезний + в карму!

Рейтинг пользователей: 5 ( 1 Голоса)

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …

10 комментариев

 1. Александр

  Доброго времени суток! Накопилось много вопросов буквально за час приёма документов у визовом центре.Через которое время я могу повторно оплатить консульский сбор? Прописан в полтавской обл, платил в Киеве, в банке спросили где будете подавать документы, сказал в Киеве, ну естественно здесь а где де ещё! И никто даже словом не обмолвился что нельзя мне с Киева подать! Теперь планирую в Харькове. Далее, сказали у ВЦ купить страховку на месяц, ( еду туда на 165дней) почему на месяц не понятно, купил! Коридор у страховки 4 месяца, а теперь как это получается что я визу получу только где-то через месяц а страховка будет не действительна? И может кто знает как мне проще с Киева добраться до Харькова и там найти ВЦ!Спасибо

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, повторно можете платить через 3-4 дня после написания заявления, нужно что бы данные удалили с базы. Страховку зря купили, нужно было не брать, деньги зря выкинули, нужно на веси период визы брать страховку, оплатите сбор заново, укажите город Харьков, в Харькове очередь намного больше, 3-4 недели + рассмотрение документов неделю. В Харькове визовый центр находется по вот этому адресу Адреса: Вул. Героїв Праці 7, ТЦ “Караван”, 2 поверх

 2. Здравствуйте. Можно узнать сроки изготовления срочной рабочей визы ?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, 2-3 недели подготовка документов + рассмотрение документов в консульстве.

 3. Здравствуйте,можно ли ехать в Польшу по приглашению от одной фирмы,а на месте переделать у другой фирмы на другую вакансию,что будет с первым приглашением и не внесут ли в черный список,если мы не явимся к работодателю который нам прислал приглашение для визы?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, никуда Вас не внесут, просто старое приглашение аннулируют, Вам нужно будет у нового работодателя попросить новое приглашение, с ним можете легально работать и при выезде показывайте то приглашение по которому работали.

 4. Здравствуйте, я успешно отработал 2 месяца по визе D. Приехал домой в киев на неделю. Но забыл оригинал приглашения у работодателя, имею с собой только копию. Могу ли я спокойно ехать через неделю в Польшу с копией а не оригиналом приглашения? Спасибо.

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, по правилам нужно что бы был оригинал приглашения, тут уже от пограничников зависит, у меня была ситуация когда и по фото приглашения с телефона пропускали, но были ситуации что и с оригиналом не пропускали, так что тут уже от смены зависит.

 5. Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, в мене є запрошення для відкриття візи, але хочу поїхати до праці по безвізу,не відкриваючи візу. Чи можливо так?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можно, але по безвізу лише на 90 днів можно, краще візу зрбіть, так більше заробите, бо більше часу можно знаходитись.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *