lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Рабочая виза D
Рабочая виза D

Рабочая виза D. Как оформить рабочую визу D ? Запись, регистрация, назначить дату подачи документов в визовый центр и консульство. Работа в Польше.  Как получить рабочую  визу  D в Польшу ? Необходимые документы для получения рабочей визы D.

Робоча віза D

Громадяни України за останні кілька років стали активно виїжджати за кордон на заробітки. Особливою популярністю користуються такі країни Шенгену, як Польща, Німеччина, Австрія та Чехія. Це найчастіше пов’язано з недостатньою високою оплатою праці в багатьох галузях України, і тому найбільш часто в Польщу на заробітки їдуть не тільки бізнесмени, але і шахтарі, робітники в суднобудівній галузі, далекобійники, столяри та інші. Однак бажання добре заробити, може швидко згаснути при виникненні проблем зі збором документів для візи або взагалі при відмові в її видачі. Рабочая виза D
Сьогодні ми обговоримо отримання робочої візи d до Польщі. Даний варіант візи є одночасно і робочої і національною візою Польщі. Постанова Європейського парламенту свідчить, що робоча віза d видається заявникам, яким необхідно бути присутнім в країнах шенгенської зони на протязі шести місяців більш ніж дев’яноста днів. Тобто документ надає право працювати на території Польщі протягом 180 або 365 днів, а також безперешкодно в рамках закону подорожувати по всіх країнах входять в шенгенську зону до 180 днів.
Список документів, які необхідні для отримання робочої візи d наступний:
1.Заполненная англійською або національною мовою країни, в яку ви в’їжджаєте, анкета.
2.Цветная фотографія 3.5х4.5 сантиметрів.
— Повинна бути зроблена не пізніше 6 місяців.
— Зроблена анфас, що б ваше обличчя заповнювало 70-80% фотографії
— Якщо ви носите окуляри, повинні виконуватися наступні умови:
— незатемнену скельця окулярів
— Оправа окулярів не повинна закривати основні частини обличчя, в тому числі і ніс з очима.
— Відблиски на стеклах повинні бути відсутніми.
2. Копія закордонного паспорта з усіма персональними даними та фотокарткою, сам Закордонний паспорт.
3.Копія сторінок паспорта з минулими візами (необов’язкова, якщо це перша поїздка).
4. Увага, цим пунктом необхідно приділити особливу увагу, при його відсутності, Вам однозначно відмовлять у видачі робочої візи d! У зібраних документах обов’язково повинно бути присутнім запрошення на роботу з польської сторони!
Вартість візи 120 євро + збір, терміни оформлення документів — 2 тижні.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.9 / 5 ( 73 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі