Домой / Виза / Путешествие в Польшу — путь в Европу

Путешествие в Польшу — путь в Европу

Виза и работа в Польше. Оформление  Шенгенской визы. Польская шенген виза, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Подорож до Польщі

Людство за останні двадцять років дуже сильно змінилося. Мало хто з сучасних людей може собі уявити, що не так давно світ був закритий. Точніше сказати світ був поділений на два протистоять один одному табори. Соціалістичний табір з’явився після Другої Світової Війни, коли в країнах звільнених радянськими військами були встановлені комуністичні режими. Розпочата слідом за цим «Холодна Війна», м’яко кажучи, не сприяла розвитку туризму і подорожей. Особливо було важко відвідати капіталістичну країну, будучи громадянином соціалістичної держави. Тому, що всюди повсюдно шукали шпигунів. Ситуація в сфері туризму і подорожей змінилася, тільки з розпадом СРСР і практично миттєвого розпаду всього соціалістичного табору. Після цієї події багато, та практично всі країни соціалістичного табору стали прагнути інтегруватися в Європу. Першою найбільш вдало це зробила країною стала Польща. Віза в Польщу сьогодні — це фактично квиток в оновлену Європу. Виза з Польшу

Сьогоднішня Польща — це повноцінне Європейська держава з динамічно розвивається. Завдяки своїй багатій і драматичної історії Польща є туристичним центром для мандрівників з усього світу. Адже в цій країні ціни на порядок нижче ніж у ряді інших Європейських країн, а сервіс не поступається загальноєвропейського рівня. Крім того віза в Польщу — документ отримання якого не викликає жодних додаткових зусиль і бюрократичних процедур. Віза, в Польщу отримана один раз, надалі вимагатиме лише фактично формального продовження. Влада цієї країни всіляко сприяють залученню туристів в країну, адже доходи від туризму — це дуже суттєва частина державного бюджету. Путешествие в Польшу

З візою в Польщі перед туристами відкриті всі двері, поліцейські не будуть вимагати з вас додаткових документів, якщо ви покажіть їм продовжений візу.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

10 комментариев

 1. Если я пробыла в польше по безвизу(биометрический паспорт)45 дней мне надо вернуться в Украину через какое время я могу приехать в польшу?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, у Вас еще осталось 45 дней, на этоот период можете поехать в любое время, для того что бы поехать на 90 дней нужно выехать через 180 дней с момента первого вьезда.

 2. Доброго дня! Пiдскажiть будь-ласка, якшо я перший раз поiiхала до Польщi по безвiзу 23.12.2017р., майже три мiсяцi була в Украiiнi, i24.04.2018р. знову поiiхала до Польщi,пiдскажiть скiльки часу я можу перебувати в Польщi.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, а в перший раз на який термін їхали?

 3. Дмитрий

  Здравствуйте вопрос такой у меня виза с коридорам с 20.08.2017 по 20.06.2018 могу ли я вьехать по без визу на 90 дней когда не использована рабочая виза и коридор?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, можете, только цель поездки должна быть не работа, на границе просто даете биометрический паспорт и говорите к примеру что как турист или на закупки.

 4. У меня польская рабочая виза на пол года. Я в Польше не работал. Находился в Швеции Выезжать буду через Латвию. Планирую сделать воевудскую визу. Но опять в Польше работать не буду. Как лучше заехать в шенген, а потом выехать?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, заезжать лучше через Польшу, выезжать можно через любую страну, но рекомендую самолетом с Польши, так меньше подозрений, но это на данный момент, как будет дальше неизвестно, закон завтра перепишут и все поменяется.

 5. Заплатила візовий збір11 травня,але ще досі не подзвонили.що робити.мені1 червня треба вже їхати на роботу.

  • Константин - визовый специалист

   Треба зателефонувати в візовий центр спитати в чому причина. Номера +38 044 5955151 / +38 032 298 44 10 /+38 032 2362605 / +38 050 4193010 /+ 38 067 3430480 / +38 093 1755503

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *