Домой / Виза / Приглашение для визы в Кропивницком
Приглашение для визы в Кропивницком

Приглашение для визы  в Кропивницком. Как получить приглашение для визы в Кропевницком. Необходимые  документы для оформления приглашение для визы в Польшу. Этапы оформления приглашение для визы в Польшу в Кропевницком. Подготовка документов для оформления приглашение для визы в Польшу.

Запрошення для візи в Кропивницькому.

Одним з обов’язкових документів на робочу візу в Польщу є запрошення від роботодавця, на основі якого і видається дозвіл. Всі, хто збирається працювати в сусідній країні, повинні замовити таке запрошення для візи.

Законодавство Польщі передбачає можливість для будь-якої національної фірми оформляти запрошення на роботу для громадян України на 180 днів протягом одного року. Це дозволяє збільшити приплив робочої сили з сусідньої країни.

Для отримання запрошення для візи, необхідно скористатися одним з варіантів:

— безпосередньо звернутися до роботодавця, які повинен надати такий документ;
— купити документ в одній з фірм-посередників, які є кадровими компаніями з працевлаштування за кордоном. Приглашение для визы в Кропивницком

У першому випадку запрошення для візи не буде коштувати нічого. У другому випадку, необхідно буде заплатити певну суму грошей, яка починається від 1600 гривень. У Кропивницького розцінки на дану послугу істотно відрізняються в залежності від самої вакансії і термінів отримання документа.

Після отримання запрошення для візи необхідно звернутися з документами у візовий центр в Кропивницького. Для цього необхідно мати страховку, фотографію і закордонний паспорт. Також обов’язковим пунктом є, заповнення спецанкети польською або англійською мовами.

І хоча, що польські закони вказує обов’язок працювати на тій фірмі і вакансії, на яку видана віза, багато людей користуються невеликою хитрістю. Вони купують дешевше запрошення для візи на низькооплачувану роботу, а після прибуття шукають більш підходящу вакансію. Роботодавцю, який видав запрошення на візу, не постраждає, так як він не винен в тому, що працівник не прибув виконувати свої обов’язки, немає. Але потрібно усвідомлювати що працівник на іншу роботу офіційно влаштуватися просто не зможе, і існує шанс його повернення назад в Кропивницький.

В Україні існує безліч шахраїв, які видають запрошення на неіснуючі компанії або фірми, які не зареєстровані в Управлінні Праці Польщі. У такому випадку існує шанс того, що на кордоні прикордонна служба може просто не пропустити до Польщі, через що доведеться повертатися назад в Кропивницький. Тому необхідно завжди ретельно перевіряти посередника.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о