Домой / Виза / Приглашение для визы в Киеве

Приглашение для визы в Киеве

Приглашение для визы в Киеве.  Как получить приглашение для визы в Киеве. Необходимые  документы для оформления приглашение для визы в Польшу. Этапы оформления приглашение для визы в Польшу в Киеве. Подготовка документов для оформления приглашение для визы в Польшу.

Запрошення для візи в Києві

Почати власний бізнес в РП можна при дотриманні деяких формальностей. По-перше, необхідно мати стартовий капітал і бізнес-план. По-друге, у вас обов’язково повинен бути бізнес-партнер в Польщі, який і стане головним помічником до відкриття бізнес візи в РП.

Отримати візову підтримку можна тільки в тому випадку, якщо у вас є запрошення для візи. Це практично обов’язкове правило для будь-яких людей, які не є громадянами ЄС і при цьому планують відкрити ділову візу. Приймаюча сторона (бізнес-партнер) повинна заздалегідь потурбуватися про те, щоб у вас на руках виявилося те саме запрошення.

Відносно пакета документів, він стандартний за своїм комплекту: виписка з банку, анкета, фотографії, страховка. Подавати всі документи можна у візовому центрі або консульстві в Києві. Для жителів області доведеться приїхати до Києва в той день, коли буде зареєстрований візит до візового центру.  Приглашение для визы в Киеве

Запрошення для візи оформляється на офіційному бланку і заповнюється польською мовою. Далі документ необхідно завірити у нотаріуса в РП, а після відправити поштовою кореспонденцією. Важливо, щоб запрошуюча сторона була офіційно оформлена як діючої юридичної особи. Фізична особа не має право відкривати запрошення для візи бізнес типу — тільки гостьова / туристична візова підтримка.

Можливі «труднощі» з оформленням запрошення
Самостійно оформити і підготувати всі обов’язкові документи для відкриття бізнес візи в Києві не так і просто. Періодично іноземні консульства вводять точкові зміни в систему прийому та видачі візової підтримки. Наприклад, може знадобитися запрошення для візи в оригіналі, а не відксерокопіювати копія або ж варіант отриманий факсом.

При подачі заяви в Києві необхідно заздалегідь звірити всі прописані пункти запрошення. Якщо в документі виявляться помилки і неточності, то великий шанс того, що вам відмовлять в можливості отримання візової підтримки. При цьому консульський та сервісний збори утримуються і не підлягають поверненню.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *